Facebook Google+ Twitter

Jak dojechać i gdzie nocować podczas Heineken Open'er Festival

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-07-02 12:48

Od 4 do 6 lipca w Gdyni odbywać się będzie siódma edycja największego festiwalu muzycznego w Polsce, Heineken Open’er Festival. Wielkie odliczanie trwa już od dłuższego czasu.

Najważniejsze i chyba najczęściej zadawane pytanie brzmi: czy można dostać jeszcze bilety na Heineken Open’er Festival? Otóż, z przyjemnością informujemy, że bilety są dostępne na Dworcu Głównym w Gdyni oraz w kasie przy wejściu na festiwal. - Niestety, mamy również złą informację dla osób, które planowały nocować pod namiotem. - Na polu namiotowym nie ma już miejsc - powiedziała nam jedna ze współorganizatorek festiwalu.

Dobrym rozwiązaniem może być więc pole campingowe w Gdańsku (Camping Stogi) oraz w Sopocie (Camping nr 67 „Przy Plaży”). Ceny wynoszą około 10-12 zł od osoby plus opłaty dodatkowe (samochód, postawienie namiotu, opłata za energię).
 / Fot. www.opener.pl
Jeśli chodzi o miejsca w hotelach lub pensjonatach to udało nam się je znaleźć tylko w Gdańsku („Portus”) w cenie 25 zł od osoby za dobę. W Gdyni miejsc nie ma już raczej nigdzie.

Najlepszym środkiem transportu jest bez wątpienia pociąg, gdyż dojazd samochodem może być utrudniony w związku z bardzo dużym ruchem na drodze do Trójmiasta. W Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni udało nam się dowiedzieć, że wszelkie informacje dotyczące objazdów czy utrudnień w ruchu będą dostępne na stronie internetowej Komendy Miejskiej.

- Samochód najlepiej zostawić w centrum miasta. Stamtąd będą kursowały specjalne, bezpłatne autobusy, które dowiozą wszystkich na koncert. Policjanci będą wskazywać kierowcom wolne miejsca parkingowe już w samym centrum. Żadne dodatkowe oznakowanie samochodu osób uczestniczących w Heineken Open’er Festival nie jest wymagane - zaleca rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego podinsp. Tomasz Wojaczek.

Samego festiwalu chyba nie trzeba reklamować. Trzy dni pełne różnorodnych dźwięków, wspaniała zabawa, koncerty na siedmiu scenach. Wystąpią największe gwiazdy światowej muzyki: Jay-Z, Martina Topley Bird, The Chemical Brothers, Massive Attack i wielu, wielu innych wspaniałych artystów. Pełną ich listę, jak również wszelkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu. Dodatkowymi atrakcjami będą projekcje filmowe, spektakle teatralne. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnej kafejki internetowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.