Facebook Google+ Twitter

Jak dojechać na benefis Adama Małysza? Zobacz kilka wariantów

Wybierasz się na benefis Adama Małysza? Chcesz zobaczyć co PKP szykuje dla fanów polskiego skoczka? A może chcesz dowiedzieć się jak ominąć korki i bezpiecznie, a najważniejsze szybko, dojechać do Zakopanego?

 / Fot. Tadeusz Mieczyński, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Adam_Małysz_-_Engelberg_2006.jpg?uselang=pl, CC 3.0, CC 2.5 Benefis Adama Małysza będzie wielkim wydarzeniem. Wszystkie bilety zostały od razu wykupione, nie ma miejsc w hotelach, a ci, którzy zdołali wszystko zamówić, zastanawiają się teraz, jak dojechać na tę imprezę.

PKP, czyli Poczekaj Kiedyś Przyjedziemy


Pasażerowie potrafię wymyślić wiele rozwinięć skrótu PKP - istnieje nawet taka grupa na portalu społecznościowym Facebook. Jednak PKP chce pomóc pasażerom najszybciej i najwygodniej dotrzeć na benefis Adama Małysza. Specjalnie na tę okazję przygotuje dodatkowe połączenia. Jakie?

Warszawa

Jeżeli jedziesz z Warszawy to bądź na peronie o godzinie 6:22 (Warszawa Wschodnia). Express InterCity Tatry (EIC) wyjedzie z Warszawy zestawiony z 14 wagonów - trzech klasy pierwszej, dziesięciu klasy drugiej oraz wagonu barowego. Ograniczenia techniczne jednak biorą górę i do Warszawy dotrą dwa odrębne składy - sześć i osiem wagonów. Jeden z nich będzie w Zakopanem o godzinie 13:18, drugi zaś tuż za nim, ale trochę później tj. o godzinie 13:34.

TLK natomiast wyjedzie z Warszawy o godzinie 00:51, w Zakopanem będzie natomiast o 11:32.

Trójmiasto

W piątek tj. 25 marca zostaną uruchomione dodatkowo dwa nocne pociągi - w tym jeden ponadplanowy - z Trójmiasta do Zakopanego połączenia Twoich Linii Kolejowych (TLK). Nie ma co się martwić, że jest to połączenie nocne. Wagony są do tego przygotowane i zawierają wagony sypialne oraz kuszetki. A dla tych co lubią spać na siedząco bądź cierpią na bezsenność są wagony z miejscami do siedzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • 26.03.2011 11:39

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.