Facebook Google+ Twitter

Jak dojechać na Euro?

Serwis Targeo.pl we współpracy z GDDKiA oraz spółką PL2012 udostępniają aktualizowaną kilka razy dziennie mapę rekomendowanych tras pomiędzy miastami-gospodarzami turnieju EURO 2012.

Jak dojechać na Euro?

Mistrzostwa EURO 2012 zaczynają się za dwa dni, ale zmian w infrastrukturze drogowej i organizacji ruchu kierowcy doświadczają już od wielu tygodni. W ostatnich dniach praktycznie codziennie ogłaszane są otwarcia kolejnych odcinków dróg i autostrad mających zapewnić sprawną komunikację podczas turnieju piłkarskiego. Aby nadążyć za tymi zmianami, serwis Targeo.pl we współpracy z GDDKiA oraz spółką PL2012 udostępniają aktualizowaną kilka razy dziennie mapę rekomendowanych tras pomiędzy miastami-gospodarzami turnieju EURO 2012.

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju wiele głównych ulic w miastach organizujących mecze będzie zamkniętych. Utrudnień w ruchu mogą się również spodziewać mieszkańcy osiedli znajdujących się w pobliżu stadionów i Stref Kibica. Zmiany w sieci dróg krajowych i międzynarodowych są na tyle duże, że większość posiadanych przez nas atlasów samochodowych jest już bezużyteczna. W okresie przygotowań do mistrzostw w Targeo.pl i AutoMapie
dodano łącznie ponad 1000 km dróg ekspresowych i autostrad, z których znaczna część została już oddana do ruchu, a inne będą oddawane w najbliższych dniach lub wkrótce po EURO. Zmiany w organizacji ruchu oraz trasy rekomendowane można na bieżąco sprawdzać na mapach Targeo.pl, które zostały opublikowane także na stronach GDDKiA, w oficjalnym serwisie dla kibiców PolishGuide2012.pl oraz w serwisie dla smartfonów mTraffic.pl.

Przed otwarciem EURO 2012 mamy prawdziwy sprint otwierania nowych odcinków dróg. Oddawane są one do użytku zaraz po spełnieniu wszystkich warunków technicznych.- Dzięki danym z systemu Targeo/AutoMapa Traffic mamy dokładne informacje kiedy na nowym odcinku drogi pojawia się ruch pojazdów i możemy natychmiast udostępniać ten odcinek na naszych mapach, często jeszcze przed oficjalnym komunikatem dla mediów – podkreśla Rafał Mikołajczak, prezes firmy Indigo, prowadzącej serwis Targeo.pl

Najważniejsze zmiany, które pojawiły się na mapach Targeo.pl i AutoMapa w ostatnich dniach to otwarcie odcinka Pyrzowice-Zabrze na autostradzie A1, otwarcie odcinka Stryków-Nieborów na A2 oraz uruchomienie wschodniej i zachodniej obwodnicy Poznania.
Na EURO nie pojedziemy autostradą A4 z Krakowa do Przemyśla, ale są duże szanse na otwarcie A2 na odcinku Nieborów-Grodzisk Mazowiecki, włączając w to odcinek przejęty przez nowego wykonawcę po chińskiej firmie Covec.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Euro2012


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.