Facebook Google+ Twitter

Jak dziś dojechać na wrocławskie cmentarze?

Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych, w okolicach cmentarzy niektóre z ulic zostaną zamknięte lub zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zobacz co czeka Cię we Wrocławiu.

 / Fot. Mariusz LehmannCmentarz przy ul. Osobowickiej
Już od wczesnego rana, samochody bez przepustek, nie będą mogły poruszać się ulicą Osobowicką w obu kierunkach. Dojazd pod sam cmentarz będzie możliwy tylko za pośrednictwem komunikacji miejskiej lub taksówek. Oczywiście MPK uruchomiło, jak co roku, dodatkowe linie tramwajowe na Osobowicką. Są to tramwaje linii: E1, E2, E3, E5.

Wyłączony w obu kierunkach dla zwykłego ruchu zostanie również most Osobowicki. Wszyscy kierowcy będą kierowani na Most Trzebnicki, na którym ruch będzie odbywał się normalnie. Całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną ulice: Bezpieczna, Łużycka i Jugosłowiańska oraz przyległe ulice osiedla Różanka.
Policja zadba, abyśmy nie dojeżdżali pod same mury cmentarza i apeluje, aby zostawiać swoje samochody na specjalnie zorganizowanym parkingu przy Wyższej Szkole Oficerskiej przy ul. Obornickiej.

Cmentarz na przy ul. Grabiszyńskiej
I tutaj również musimy liczyć się z pewnymi utrudnieniami. Od godziny 7 rano zamknięta zostanie ulica Grabiszyńska na odcinku od Hallera do Jordanowskiej. MPK zadbało o dodatkowe linie. Na Grabiszyńską dojedziemy tramwajami linii: E1, E6, E7 oraz tymi, które normalnie kursują tą ulicą. Dodatkowe bezpłatne parkingi: ul. Klecińska teren firmy FAT, Parking przed fabryką Webco przy ulicy Ostrowskiego.

Zamknięte ulice
Tylko autobusy i taksówki będą mogły jeździć ul. Bardzką. Dodatkowy parking przy przedsiębiorstwie "Chemia"- ul. Buforowa 2. Parking będzie płatny i czynny w godzinach od 8 do 19.

Ulice które zostaną zamknięte dla ruchu to: Smętna, Narcyzy Żmichowskiej, Emilii Plater, a także Partyzantów. Zamknięta zostanie również jezdnia boczna ulicy Mickiewicza. Jak co roku nie przejedziemy również ulicami: Bujwida, Sopocką, Liskego oraz Czerwonego Krzyża.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.