Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3053 miejsce

Jak kłamczucha dochodzi prawdy

Przewodniczący: Przywołuję panią do rzeczy. Śledcza: Tak należy przywołać do rzeczy pańską formację polityczną. Przewodniczący: Po raz wtóry przywołuję panią do rzeczy. Śledcza: Dobrze, niech sobie pan przywołuje.

Posłankę Beatę Kempę poznałam dopiero, gdy zasiadła w komisji hazardowej. Niefortunne dla niej okoliczności sprawiły, że w wyniku głosowania została wykluczona z grona śledczych, ponieważ jako wiceminister w rządzie PiS opiniowała ustawę hazardową. Aby ponownie zasiąść w składzie komisji sama musiała poddać się przesłuchaniu. Jej zeznania dały mi trochę do myślenia.

Posłanka była dosyć obcesowa, gdy pytania dotyczyły jej wykształcenia. Wzburzona odpowiedziała „To, czy ja skończyłam prawo administracyjne czy podyplomowe studia z zakresu prawa, czy miałam inne doświadczenia, nie ma żadnego znaczenia dla wyjaśnienia afery hazardowej.”

Niemniej jednak w toku przesłuchania udało się ustalić, że pani Kempa „skończyła administrację na Uniwersytecie Wrocławskim, nie zaś prawo administracyjne. Prawo studiowała wprawdzie, ale podyplomowo a co za tym idzie – tytuł prawnika jej nie przysługuje. Natomiast na stronie gover.pl w rubryce "zawód" u Beaty Kempy wpisano „prawnik”. Mamy tu do czynienia z ewidentnym przekłamaniem. Czy polityk może fałszować swój życiorys? Pewnie tak, jak pokazują powyżej przedstawione fakty. Zwykły człowiek musi podać prawdę, starając się o jakiekolwiek stanowisko. W przeciwnym razie pracę straci szybciej niż ją uzyskał.

Pani Kempa została wykluczona z komisji etyki za wypowiedź: "środowisko SLD jest moralnie odpowiedzialne" za śmierć Barbary Blidy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Panie Kamilu, czy mógłby pan swojąwypowiedź sprecyzować i uzasadnić?
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 02.03.2010 14:49

Członkowie każdej komisji, poza wypromowaniem siebie w mediach, mają także dodatkowe dochody za uczestnictwo w niej. Natomiast o etyce polityków nie da się powiedzieć dobrego słowa. Cóż sami ich wybieraliśmy..... Do czasu gdy nie zostanie zmieniona ordynacja wyborcza, będziemy nadal się borykać z takimi problemami. Kolejna sprawa, to każda komisja, nie jest niczym innym, jak "teatrzykiem" zapełniającym luki w programach TV i radiowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta Pani dostała swoje 5 minut i skwapliwie wykorzystuje.
Niestety, niektórym ten brak stylu i kultury podoba się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

TAK BEATA KEMPA tO SPECJALISTKA OD POGONI ZA KRÓLIKIEM, MANIPULATORKA I KRZYKLIWA KOBIETA.Szkoda tlenu aby uderzać w klawiaturę wszakże i takie osoby żyją w naszej Ojczyźnie i żyć muszą.Takie prawo demokracji....Stety.Pozdrawiam Pani Małgosiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję, że "Kępa" napisane zostało celowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chamstwo, tupet, bezczelność i gruba skóra, to cechy wielu przedstawicieli władzy w terenie: p.Kępa zaszła wyżej i ma możliwośc ryczeć głosniej. Korzysta z tej możliwości bez ograniczeń, demonstrując, jak miernoty robią karierę polityczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Są w tej komisji co najmniej 3 osoby, które się do niej nie nadają zdecydowanie bardziej od posłanki Kempy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za komentarze:)
Panie Henryku, przyznam szczerze, że chciałam zwrot "morale"zmienić, ale nie przyszło mi nic do głowy i pozostawiając go, przemknęło mi przez myśl: "ciekawe, czy ktoś to zauważy?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autorka, wymieniając przymioty B. Kempy niesłusznie użyła zwrotu "morale", sugerujące dobre, lub złe samopoczucie, bądź też poczucie własnej wartości tejże pani. Właściwym byłoby określenie braku moralności, zasad etyki i kultury tej politycznej przekupy.
Pani Małgosiu, artykuł super! Moim zdaniem nawet za delikatny, by w pełni oddać towarzyszące obradom komisji odczucia. Kabaret - jak mówi Jacenty. Kabaret.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata Kempa jest żywym dowodem na to, że przekupy można spotkać nie tylko na targu. Zachowuje się jak straganiara z Dziesięciolecia. Swoją ordynarnością stara się pokazać, jaki to ona ma animusz, rezon. Jednak jej wzrok mówi całą prawdę. Ewidentnie tęskni za rozumem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.