Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32979 miejsce

Jak Kraków czeka na Celine Dion

Dziś na krakowskich Błoniach odbędzie się koncert kanadyjskiej gwiazdy Celine Dion. Kraków czeka na artystkę już od godziny 10. Konkursy, okolicznościowe pokazy, plac zabaw dla dzieci - to wszystko spotkamy na Błoniach.

Stanowisko "Gazety Krakowskiej". / Fot. Justyna KostrzewskaNa krakowskich Błoniach swoje stanowiska rozłożyły liczne media m.in. dziennik "Polska Gazeta Krakowska". Można tu zrobić zdjęcie ze smokiem i otrzymać okolicznościową okładkę dzisiejszego, specjalnego wydania gazety. Pod stanowiskiem ustawiło się już wiele osób, kolejka ludzi chcących zrobić sobie zdjęcie jest coraz większa, akcja cieszy się sporym zainteresowaniem.

Tu można wygrać perfumy Celine Dion. / Fot. Justyna KostrzewskaPrzy innym stanowisku panie gorączkowo malują obrazy i odgadują składniki autorskich perfum Celine Dion. A wszystko dlatego, że w specjalnym konkursie można wygrać elegancką torebkę lub czerwony wisiorek. Aby dostać wisiorek, trzeba odgadnąć trzy składniki, które zawarte są w różnych rodzajach perfum autorstwa samej Celine. A torebkę dostanie każda kobieta, która narysuje pastelami obraz, przedstawiający jej skojarzenia z danym zapachem.

Plac zabaw. / Fot. Justyna KostrzewskaRozrywki nie zabraknie także dla miłośników psów. Zostaną zorganizowane pokazy psich umiejętności, taniec z psem, pokaz pracy psa asystenta osoby niepełnosprawnej, slalom i psie zawody. Pod tym stanowiskiem ustawiają się wszyscy miłośnicy najlepszych przyjaciół człowieka, oczywiście ze swoimi pupilami. Psy bawią się ze sobą, niektóre na siebie warczą, inne po prostu się obwąchują. Są rasowe czworonogi i kundle, małe i duże, łaciate i bure.

Scena. / Fot. Justyna KostrzewskaW wesołym miasteczku bawi się coraz więcej dzieci. Słychać śmiech pociech zjeżdżających na ślizgawce. Inne dzieci chowają się w pompowanym tunelu, kolejne kąpią się w basenie z piłeczkami. Chłopcy mogą pograć w piłkarzyki lub cymbergaja. Cześć krakowiaków, która odwiedza dziś po południu Błonie, siedzi przy barowych stolikach. Można zjeść tu pizzę lub hot-doga i napić się, wszyscy mogą posłuchać dobrej muzyki. Po Błoniach spacerują starsi i młodsi. Niektórzy siedzą na trawie i czekając na koncert patrzą na scenę, część z oczekujących już rusza się w rytm muzyki. Z każdą minutą przychodzi tu coraz więcej osób. Zabawa potrwa do godziny 16, a potem zostanie już tylko oczekiwanie na gwiazdę wieczoru, Celine Dion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na tej scenie zagra Celine Dion??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.