Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11931 miejsce

Jak kutnowski Miejski Zakład Komunikacji zrobił pasażerów w konia

W Kutnie, od poniedziałku 31 marca, obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy MZK. Problem w tym, że obowiązującego przecież jeszcze, starego rozkładu nigdzie nie można znaleźć; miejski przewoźnik wywiesił już na przystankach nowe rozkłady.

Przystanek autobusowy również nie ma nic do pokazania. / Fot. Piotr Panfil Na kutnowskich przystankach autobusowych panuje wielki chaos, spowodowany rozwieszeniem rozkładu jazdy, który choć jeszcze nie wszedł w życie, to pojawił się już. I to o pięć dni wcześniej niż powinien. Na przystankach nie zauważymy żadnych informacji, a przydałyby się z pewnością, by nie dezinformować pasażerów.

Na tablicy widnieje już nowy rozkład jazdy, a starego nie ma w ogóle! / Fot. Piotr Panfil W centrum miasta, jak również na jego peryferiach można było spotkać osoby, które są tą sytuacją zdezorientowane i zbulwersowane. - Chcę teraz wrócić do domu i nie wiem, kiedy coś przyjedzie - mówi Wiadomościom24.pl, mieszkanka Kutna. - Starego rozkładu nigdzie nie ma, a mogliby przykleić chociażby na wiacie. No przepraszam, ale ja nie znam godzin odjazdów autobusów - dodaje ze zdenerwowaniem.

Takich wypowiedzi można było usłyszeć dużo więcej, czekając na przyjazd autobusu MZK. Standardowym pytaniem jest: - Przepraszam, czy teraz będzie jechał jakiś autobus? Jaki? Pocieszające jest to, że stary rozkład jazdy jest jeszcze dostępny na stronie internetowej MZK Kutno. Tylko, czy każdy ma na ulicy ze sobą laptopa z łączem internetowym?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

tekst do bani, nie ma oparcia w przepisach

Komentarz został ukrytyrozwiń

zapoznajcie się z prawem przewozowym i dopiero komentujcie. współczuję mieszkańcom innych miast. pozdrawiam fanów komunikacji miejskiej.
amsee

Komentarz został ukrytyrozwiń

;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wyjaśnienie. Myślę, że powinni się wytłumaczyć. Jeśli zobaczą, że ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy, następnym razem się zastanowią dwa razy.
Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jak zwykle na miejscu , brawa Piotrek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzysztofie - Niestety to była sobota, kiedy się o tym dowiedziałem.Do nikogo nie mogłem się dodzwonić;/ Gdybym wiedział wcześniej to ok, ale właśnie w sobotę jechałem autobusem i mnie to niestety spotkało, więc nie czekając popytałem trochę i coś napisałem ;-)

Tak na marginesie: Ludzie się tak gubią na przystankach (Ja też), że to jest masakra, a to była sobota. Co powiedzieć w piątek, czy czwartek, kiedy to już wisiało;/
Według mnie nie chciało im się np. w niedziele pojeździć porozwieszać, tylko w dni robocze to zrobili.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wroclaw jest lepszy, tu autobusy i tramwaje z dnia na dzien jezdza inaczej. Znikaja przystanki, pojawiaja sie nowe linie autobusowe... Komunikacyjny koszmar. Wy wiecie jak beda jezdzic juz za 5 dni, my nie wiemy jak beda jedzic nastepnego dnia :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coż. U nas, czy jest rozkład czy go nie ma ( bo ukradną), i tak autobusy jeżdżą jak chcą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda Piotrze, że nie ma wypowiedzi kogoś z Kutnowskiego Zakładu Komunikacji. Pytałeś ich o przyczynę takiej sytuacji? Jestem ciekaw odpowiedzi.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.03.2008 23:59

z tego wszystkiego o (+) zapomniałem ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.