Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32886 miejsce

Jak mam rozpoznać swoją drugą połowę?

Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie - takie przesłanie niesie kolejna książka Paula Coelho pt. „Brida".

Jest to opowieść o młodej irlandzkiej dziewczynie o imieniu Brida i jej duchowych poszukiwaniach. Razem z bohaterką przeżywamy jeden rok z jej życia. Poznając jej wewnętrzne rozterki między uczuciem a pragnieniem duchowej przemiany.

 / Fot. Zbigniew NastarowiczBrida na swojej drodze spotyka mędrca, który uczy ją jak radzić sobie z lękami i własnym cieniem oraz kobietę, która wprowadza ją w arkana magii. Oboje wiedzą, iż dziewczyna posiada dar lecz tylko od niej samej zależy jak go wykorzysta. Ponadto, dziewczyna poszukuję miłości i drugiej połówki na dalsze życie. Musi dokonać wyboru który z dwóch mężczyzn jest tym właściwym. Paulo Coelho w wyjątkowy sposób ukazuje jak poradzić sobie z uczuciami oraz przekazuje w jaki sposób dostrzec prawdziwą miłość.

Dana Goodyear z „The New Yorker" napisała: - Wyjątkowy talent Paula Coelho sprawia, że przemawia do wszystkich serc. Jest wyrozumiałym i pełnym empatii nauczycielem. W tym tkwi tajemnica popularności tego niezwykłego pisarza, którego książki sprzedały się w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie.

„Brida" jest trzecią powieścią Paula Coelho, którą napisał po „Alchemiku".Paulo Coelho / Fot. Zbigniew Nastarowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Może i Coelho to domorosły filozof i mówi to co wszyscy wiedzą, ale chyba chodzi o to, że on mówi a my nad tym się zatrzymamy. Tak jest z każdą książką tego pisarza. Polecam wszystkie by się zatrzymać i zastanowić nad tym co nas otacza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To kwestia gustu..są tacy co lubią utwory Paula Coelha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coelho to domorosły filozof, któremu zrobiono dobry PR. nie pojmuję fascuynacji tym panem, który wymyśla frazy, jakich nie powstydziłaby się średnio dojrzała licealistka na swoim blogu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.