Facebook Google+ Twitter

Jak mecz, to tylko poza domem!

Mistrzostwa Europy zaczynają się już dziś, ale miliony polskich kibiców czekają na niedzielę i godzinę 20.45. Wiadomości24.pl sprawdziły, gdzie mieszkańcy Warszawy będą mogli obejrzeć mecz biało-czerwonych z Niemcami.

Polscy kibice - już nie-tak-tajna broń polskiej reprezentacji (http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Polish_football_(soccer)_fans_-_FIFA_World_Cup_2006_(03).jpg) / Fot. domena publicznaOd 2002 roku, kiedy w Korei i Japonii reprezentacja Polski, po 16 latach przerwy, powróciła na największe piłkarskie imprezy międzynarodowe, coraz popularniejsze staje się w Polsce wspólne oglądanie wydarzeń sportowych. Zjawisko to już w niedzielę osiągnie pewnie apogeum - w swoim debiucie na mistrzostwach Starego Kontynentu nasza reprezentacja spotka się z Niemcami, więc poza względami czysto piłkarskimi emocje będą budzić także kwestie pozasportowe. Gdzie w takim razie warszawiacy będą mogli spotkać się, by wspólnie kibicować naszym?

Na mecz = do baru!

Duża część sympatyków futbolu na pewno będzie chciała dopingować Polaków w brytyjskim stylu - w pubie, z kuflem piwa w ręku. Najpopularniejsze warszawskie restauracje i bary już od dawna prowadziły zapisy na miejsca w swoich lokalach w trakcie spotkań. - Internetowa i telefoniczna rezerwacja miejsc w naszej restauracji rozpoczęła się 1 kwietnia. Ostatnie miejsca zapełniły się już po dwóch tygodniach - powiedział Wiadomościom24.pl Adam Kowalski, kierownik restauracji Champions.

Polscy kibice tłumnie ruszyli do Austrii i Szwajcarii, ale większość pozostała jednak w kraju (http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Polish_football_%28soccer%29_fans_-_FIFA_World_Cup_2006_%2803%29.jpg) / Fot. domena publiczna- Spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem - usłyszeliśmy w Roosterze przy Krakowskim Przedmieściu, - Od tygodnia mamy komplet. Aby zrealizować rezerwację należy zakupić kupon konsumpcyjny. Osobom, które nie dokonały rezerwacji możemy zaproponować już tylko oglądanie meczu na stojąco.

W tłumie raźniej

Kibiców chcących obejrzeć spotkanie w większym gronie, zaprasza Park - klub studencki Szkoły Głównej Handlowej przy Alei Niepodległości. - Nie prowadzimy żadnej rezerwacji. W niedzielę, w trakcie meczu, będzie można po prostu wejść, zamówić piwo i obejrzeć spotkanie - dowiedzieliśmy się w biurze klubu.

Emocje jak w filmie?

Przeżywać sportowe emocje w wygodnym kinowym fotelu będą fani, którzy zdecydują się skorzystać z propozycji warszawskich Multikin. Tu także nie jest prowadzona rezerwacja miejsc. Bilety będą przed meczem czekać na kibiców w kasach.

Chcesz obejrzeć mecz pod gołym niebem - przeczytaj!

A gdzie Wy będziecie dopingować orły Beenhakera?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja w domu, wśród znajomych/rodziny :) Zawsze wesoło :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

U mnie na osiedlu (małym, co trzeba zaznaczyć) jest jeden bar, w którym będzie można obejrzeć mecze. Tyle, że ten bar przypomina melino-spelunę, więc nie uśmiecha mi się perspektywa oglądania spotkań w tym miejscu. Na szczęście są inne (czyt. lepsze) lokalizacje, w których razem z kolegami obejrzę Euro;) Nie ma to jak oglądanie meczu we wspólnym gronie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to gdzie? W barze! U mnie na osiedlu jest bar, w którym mecze są wyświetlane przez projektor :) Duży "ekran" i całkiem wyraźnie widać :) Tam nie obowiązuje rezerwacja, ale obowiązuje kupon konsumpcyjny. :) plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.