Facebook Google+ Twitter

Jak Mikołaj przegrał w Warszawie z pogodą

Pogoda nie dopisała - było zimno i dżdżysto. Może ze względu na złą aurę na spotkanie ze Świętym Mikołajem z Laponii przyszło niewiele dzieci. Te zaś, które pojawiły się na placu przed Pałacem Kultury i Nauki (obowiązkowo w czapkach i rękawiczkach) cierpliwie czekały na drobne upominki i pamiątkową fotografię z przybyszem z dalekiej północy.

fot. Święty Mikołaj przyleciał do Polski samolotem, bo służbowe sanie zostawił w Laponii. Od środy, przez kolejne dni odwiedzał chore dzieci w szpitalach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Niedzielny festyn pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie kończy wizytę Mikołaja w Polsce.

Powodów do zmartwień jednak nie ma – bo jak wiedzą wszystkie dzieci i dorośli, już za dwa tygodnie ten najsympatyczniejszy ze świętych odwiedzi nasze domy zostawiając pod choinką prezenty i rózgi – każdemu wedle zasług.

Spotkanie z Mikołajem nie było jedyną atrakcją przewidzianą przez organizatorów. Podczas festynu można było wziąć udział w wielu konkursach, obejrzeć przedstawienia teatralne i zajadać się watą cukrową.

Starsi uczestnicy imprezy mogli obejrzeć występy Kasi Cerekwickiej, Verby, Jeden Osiem L, rapera Mezo oraz grupy PIN. Dla miłośników tańca wystąpiła Iwona Pavlowicz.

Zobacz spotkanie ze Świętym Mikołajem okiem kamery Wiadomości24.pl.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.