Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12255 miejsce

Jak miło zaskoczyć bliską osobę?

Lubicie robić miłe niespodzianki swoim bliskim? W jaki sposób próbujecie zaskoczyć swojego partnera/partnerkę? Jak miło zaskoczyć bliską osobę? - Pomysł na prezent.

Prezent / Fot. Adam Sęczkowski"Bo nie wystarczy postanowić, że zrobi się komuś niespodziankę. Trzeba dobrze wiedzieć, jak to uczynić i jak ona powinna wyglądać" - pisze dr Joel Goodman, psycholog i współautor książki "Chicken Soup for the Laughing".

Oto kilka propozycji:

Przy śniadaniu można podrzucić jakąś niespodziankę w postaci kilku czekoladek, czy jakiegoś innego słodkiego prezentu. Coś takiego pokazuje, że partner/ka myśli o Tobie. Kwiaty bez okazji są bardzo miłe. Kolejnym pomysłem jest niespodziewany bilet na wspólny seans do kina albo teatru na wieczór lub przygotowanie jej/jemu pachnącej kąpieli z pianą.

Bardzo oryginalnym prezentem może być sesja fotograficzna, której efektem będą wspaniałe zdjęcia. Potem można zrobić fotoksiążkę, dzięki której zdjęcia będą jedynym w swoim rodzaju prezentem, a do tego przetrwają lata! Wiem, że dobrym prezentem mogą okazać się koszulki, kubki, breloczki z wizerunkiem ukochanej osoby.

Pamięta się również pomoc przy pracach domowych np. posprzątanie całego mieszkania na błysk czy chowanie niespodzianek po domu - żeby do nich dotrzeć trzeba wykonać zapisane na kolejnych kartkach zadania. Świetnym prezentem są liściki odręcznie pisane, zostawiane po poduszką, kwiatki na klamce drzwi, napisane na lustrze w szafie wyznanie miłości.

Fantastycznym prezentem jest nagły wyjazd do jakiegoś uroczego miejsca i poprzedzający go sms: "Kochanie spakuj nas proszę, za dwie godziny jedziemy do... :) " Miłe jest, gdy partner/partnerka pocałuje w kark, przechodząc obok, kiedy przytuli spontanicznie w miejscu publicznym, czy osłodzi humor po sms'ie od partnera z informacją o fatalnym dniu.

Pomysłów jest mnóstwo, wcale to nie musi być coś wielkiego. W końcu życie składa się z małych przyjemności. Jakikolwiek prezent podarujecie, życzę, żeby obdarowana osoba była uradowana a Wy żebyście usłyszeli z jej ust "dziękuję" a na ich twarzy ujrzeli szeroki uśmiech. Właśnie dla takich chwil warto żyć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gaja fantastyczne kolejne podpowiedzi dla innych na prezent dla partnera. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepsze prezenty jaki dostałam od mojego partnera: własnoręcznie zrobiona zakładka do książki, kalendarz (też wykonany przez Niego), szarlotka z lodami na śniadanie (wszystkie śniadania bo lubię sobie pospać). Najlepsze prezenty to te od serca, zrobione z myślą o tej konkretnej osobie. Dla mnie to oczywista oczywistość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja w szczególności piszą ten artykuł chciałem zwrócić uwagę, że pomysł wcale nie musi być wyszukany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli trzeba o tym pisać to chyba jest już z nami bardzo źle...

bardzo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.