Facebook Google+ Twitter

Jak minimalizować koszty przedsiębiorstwa, dzięki ekologii?

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza na seminarium poświęcone kwestii wdrażania rozwiązań ekologicznych w przedsiębiorstwie oraz korzyści jakie się z nimi wiążą. Seminarium, które odbędzie się 4 czerwca.

 / Fot. Forum WaMaBossWarmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza na seminarium poświęcone kwestii wdrażania rozwiązań ekologicznych w przedsiębiorstwie oraz korzyści jakie się z nimi wiążą. Seminarium, które odbędzie się 4 czerwca, poprowadzi Ewa Zamościńska - Konsultant CSR.

Ewa Zamościńska, Starszy Konsultant CSR w CSRinfo poprowadzi seminarium zatytułowane „Jak minimalizować koszty przedsiębiorstwa, wdrażając rozwiązania ekologiczne?”, organizowane przez Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu. Drugie z cyklu spotkanie dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur odbędzie się 4 czerwca w Olsztynie, w hotelu Dyplomat przy ul. Dąbrowszczaków 28.

„Ewa Zamościńska poruszy temat zielonych zamówień publicznych, które odgrywają coraz większą rolę w kwestii poprawy jakości życia oraz stanu środowiska przyrodniczego. Szczególnie ważne jest wspieranie efektywnych kosztowo rozwiązań energo-, wodo- i materiałooszczędnych, atrakcyjnych z punktu widzenia ekonomicznego zarówno w krótkookresowej, jak i długookresowej perspektywie”.- powiedziała Eliza Popławska – Jodko, kierownik projektu.

Podczas seminarium zostaną poruszone także tematy związane z wdrażaniem innowacyjnych technologii, zarządzaniem odpadami przemysłowymi czy zasobami takimi, jak energia i materiały wykorzystywane w przedsiębiorstwie.

Ewa Zamościńska posiada wieloletnie doświadczenie jako koordynator projektów doradczych i trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Doradza w obszarze CSR m.in. w firmach z branży finansowej, FMCG i energetycznej. Ewa Zamościńska wspiera merytorycznie organizacje pozarządowe i konsultuje charakter prowadzonych przez nie projektów społecznych. Prelegentka prowadzi szkolenia oraz warsztaty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w tym dedykowane kadrze menedżerskiej. Wspiera firmy w procesach motywowania i edukacji pracowników oraz kadry menedżerskiej z zakresu wdrażania CSR.

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu realizuje cykl bezpłatnych seminariów dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur, na temat wdrażania strategii społecznie odpowiedzialnego biznesu. Zakres tematyczny warsztatów obejmuje takie zagadnienia, jak: wiedzę o CSR, zwłaszcza w aspekcie relacji z pracownikami, otoczeniem i środowiskiem naturalnym, czy też wiedzę o zasadach tworzenia strategii CSR przedsiębiorstwa, uwzględniających takie aspekty, jak promowanie zatrudnienia kobiet, osób długotrwale bezrobotnych i niepełnosprawnych oraz zarządzanie wiekiem w firmie.

*******
Forum WaMaBoss

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zostało powołane w 2012 w Olsztynie. Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami
i lokalną społecznością. Zadaniem tej innowacyjnej formuły jest wspieranie skutecznego wdrażania koncepcji biznesu odpowiedzialnego społecznie w sektorze Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu propaguje pozytywne wzorce i najlepsze inicjatywy, służące stworzeniu społecznej przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej pracodawców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.