Facebook Google+ Twitter

Jak młodzi, wykształceni z wielkich miast zamienili się w kiboli

Stefan Niesiołowski powiedział, że duża część protestujących przeciwko ACTA to w kibole i żulia. To tylko doskonała nauka, jak na tym świecie można szybko spaść ze szczytu na samo dno.

 / Fot. Tadeusz Kowalski/W24Zbuntowała się facebookowa szlachta, co to dej pory nasączona jadem atakowała Rydzykowych oszołomów na rozkaz gwiazd polskiego dziennikarstwa. Nie wygląda to najlepiej; już nie tylko smoleńska społeczność śpiewa "Rząd pod sąd", ale również młodzi, wykształceni z wielkich miast.

Jak tu na tym przeraźliwym świecie nie wierzyć w Boga? To co wydaje się być na pierwszy rzut oka potężne, monumentalne, niezniszczalne okazuje się być kruche jak każda rzecz stworzona przez człowieka. Bo czy kiedykolwiek ktoś z nas wyobrażał sobie w swoich chorych snach, że najbardziej oddany elektorat PO, nieczuły na krzywdę innych, będzie razem ramię w ramię z czcicielami kultu smoleńskiego zarzucał Tuskowi, że buduje państwo faszystowskie?

Wydawało się to do tej pory niemożliwe. Wiele komentatorów nieżyczliwych rządowi twierdziło, że przebudzenie może nastąpić kiedy władza zabierze społeczeństwu tzw. "michę". Niewykluczone, że taką "michą" dla młodych, wykształconych z wielkich miast może być internet. Z pewnością dla wielu z nich ważniejsze jest odpalenie facebooka, niż zjedzenie kromki chleba.

Do tej pory byli uznawani za zdrową, optymistyczną, europejską tkankę naszego narodu. Dawali nadzieję wszystkim ludziom, którzy zmierzają w stronę słońca i światłości. Dzisiaj są żulią, kibolami, idiotami jak każda grupa, która sprzeciwiła się miłościwie nam panującemu rządowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

kolos
  • kolos
  • 06.02.2012 17:01

Skoro autor uważa,że środowisko internautów oskarża Tuska o budowanie państwa faszystowskiego,to niech lepiej mówi w swoim imieniu,a najlepiej nie mówi(nie piszę)nic.
W środowisku internautów jest przyjęta zasada,która określa poziom prowadzenia polemiki,a czasami i gorącego sporu;Zasada ta mówi,że kto zaczyna używać porównań"faszyzm""bolszewizm"itp.traci prawo głosu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.