Facebook Google+ Twitter

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły. Adele Faber i Elaine Mazlish w poradniku o tym, jak wychowywać dzieci.

okładka / Fot. okładkaWychowywanie dzieci dla wielu osób jest wielką frajdą ale każdy zdaje sobie też z tego sprawę, że jest to też ciężka praca. Poradnik "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły", ukazuje problemy z jakimi borykają się na co dzień rodzice jak i dzieci.

Zawiera również porady, ćwiczenia oraz wskazówki jak dogadywać się z dziećmi, jak sprawić, aby dziecko traktowało swoich rodziców jak przyjaciół, było otwarte, potrafiło rozmawiać o sobie i swoich problemach.

Wszystko to jest napisane jasnym, prostym językiem, aby każdy mógł zrozumiec porady bez względu na wiek. Autorzy chcieli aby książka nie stała się jedynie pomocą w rozmowie rodzice - dzieci, lecz jest przeznaczona dla każdego kto chciałby lepiej zrozumieć dzieci oraz nauczył się je z mądrością wychowywać. Książka jest jednym z najlepiej sprzedających się poradników wychowawczych.

Książka uzupełnia dodatek:"Doświadczenia rodziców polskich".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.