Facebook Google+ Twitter

Jak na razie srebrny medal dla Szczecina za promocję ESK 2016

W najnowszym wydaniu magazynu „PRESS” pojawił się raport „Stolice Regionów”. Wynika z niego, że najwięcej publikacji, dotyczących tematyki kulturalnej pod kątem starań miasta o tytuł ESK 2016, dotyczy zdarzeń w Toruniu i Szczecinie.

Widok okładki magazynu "PRESS" / Fot. OkładkaZ roku na rok coraz głośniej o szczecińskich wydarzeniach kulturalnych w Polsce. Konferencja prasowa festiwalu inSPIRACJE w Warszawie w styczniu, wyróżnienie projektu „Chopin na Betonowcu” w lutowym dodatku tygodnika „Polityka” (dotyczącym Roku Chopinowskiego), coraz liczniejsza grupa ludzi z różnych stron kraju zainteresowanych koncertami organizowanymi w ramach projektu Szczecin Music Fest.

Sporo także najświeższych wiadomości: docenienie festiwalu Boogie Brain w mediach społecznościowych podczas 4. Festiwalu Promocji Miast i Regionów czy też ogólnopolska, już ugruntowana pozycja i popularność wielkiego święta teatru – festiwalu Kontrapunkt. To tylko część szczecińskich wydarzeń, o których można usłyszeć także poza granicami województwa zachodniopomorskiego.

Raport pt. „Stolice Regionów”, który ukazał się w najnowszym wydaniu magazynu „Press”, został przeprowadzony przez firmę PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Podobnie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o starania Szczecina o tytuł ESK 2016.

- Podczas wielu bardzo ciekawych i wartościowych dla nas spotkań z przedstawicielami byłych oraz obecnych Europejskich Stolic Kultury usłyszeliśmy jedną radę – żeby nie wpaść w tzw. „marketingową histerię”. Nie znaczy to, że nie informujemy o ważnych kwestiach, którymi się zajmujemy - stwierdza dyrektor Marek Sztark. - Co kilka dni w mediach można natknąć się na publikacje prasowe związane z naszą działalnością; wszystko zaczęło się od wyboru loga dla projektu przez szczecinian w lipcu 2009 r. Bardzo mocno stawiamy na codzienną komunikację z ludźmi poprzez media społecznościowe (BLIP, Twitter, Facebook, Nasza Klasa). Jest to ogromna rzesza osób – ponad 15 tysięcy, z którymi staramy się być w stałym kontakcie. Przede wszystkim jednak stawiamy na merytoryczną pracę opartą na rzetelnej analizie i pracy u podstaw żeby przygotować jak najlepiej naszą aplikację - wyjaśnia Sztark.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.