Facebook Google+ Twitter

Jak orzeł z rekinem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-06-20 15:58

Oryginalne love story rodem z Nowej Zelandii. Zabawna opowieść o dwojgu społecznie nieprzystosowanych ludziach oraz o sposobach, w jaki próbują zdobyć miłość.

 / Fot. Materiały prasoweLily McKinnon (Loren Horsley) jest dziwaczną kelnerką, która nigdzie nigdy nie pasuje. Źle mówi, źle chodzi, źle się ubiera – wszystko robi źle. Ma za to w sobie sporo optymizmu. Choć nie ma przyjaciół, potrafi być najlepszą przyjaciółką. We śnie i na jawie marzy o romantycznych uniesieniach. Pewnego dnia doznaje olśnienia. Mężczyzna, który każdego dnia zamawia u niej hamburgera, ma nad ustami dokładnie taki sam pieprzyk jak ona. To więcej niż znak. To ciemny, mały, cudowny pieprzyk! Jarrod Lough (Jemaine Clement) jest jednak bardziej zainteresowany jej koleżanką. Nie zawraca sobie głowy dziwną dziewczyną i jej dziwnym pieprzykiem. Jest mistrzem gier wideo! Zawsze pełen determinacji, choć nigdy nie wie, jakie naciskać guziki. Ostatnią dekadę spędził na planowaniu zemsty na prześladowcach ze szkoły średniej.

Kiedy tych dwoje spotka się na party pod hasłem „Przebierz się za swojego ulubionego zwierzaka”, staną oko w oko jako anemiczny rekin i wyleniały orzeł.
Lily poświęci wszystko, aby zdobyć swojego wyśnionego orła… Stanie się wiernym pomocnikiem Jarroda, który całe życie szykuje się do wielkiej walki ze szkolnym wrogiem. Będzie towarzyszyć mu w podróży do rodzinnego miasta, nawet jeśli okaże się, że w namiocie pewnego dnia zabraknie dla niej miejsca. I choć orzeł nie poleci tak wysoko, jak planował, okaże się, że Lily i Jarrod pasują do siebie, jak... robaczywe jabłko i ogryzek.

"Orzeł kontra Rekin" to opowieść powstała na podstawie scenariusza Taiki Waititi oraz pomysłów aktorki Loren Horsley, która stworzyła i zagrała postać Lily McKinnon. O swojej postaci Horsley mówi tak: "Problem Loren polega na tym, że ona jest niewiarygodnie życzliwą osobą i potrafi wytrzymać każde gówno, pozostaje niewzruszona wobec wszelkich przeciwności losu. Ta cecha, stała się jedną z głównych cech Lily. Lily jest naprawdę dziwna, ale jest w niej coś magnetycznego. Nie jest pewna siebie, ale z drugiej strony jest, bo Lily tak samo spokojnie reaguje na rzeczy dobre i złe." Rolę Jarroda Taika powierzył aktorowi o wrodzonej zdolności odgrywania wrodzonej głupoty – Jemainemu Clementowi. Postać Jarroda wymagała kogoś, kto potrafiłby wywołać śmiech i jednocześnie zdobyć ludzką sympatię.

Wiadomosci24.pl są patronem filmu.

Konkurs

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.