Facebook Google+ Twitter

Jak pogonić schorowanych staruszków w 35-stopniowym upale?

W Tarnowie, jedna z aptek kolportuje na terenie całego miasta ulotki, w których informuje, że przedstawiając specjalny "kupon podarunkowy", można nabyć lekarstwa 10 - 20 złotych taniej. Schorowani ludzie zostali jednak nabici w butelkę

Ulotka reklamujące kupony, uprawniające do zniżki w aptece / Fot. Marek CiesielczykNa terenie Tarnowa pojawiły się kolorowe ulotki jednej z miejscowych aptek przy ulicy Szkotnik. Tytuł zwraca uwagę ludzi chorych - "Zyskaj zdrowie". Ulotka informuje, co i za jaką cenę można kupić w aptece. Jednak najbardziej interesujące dla chorych jest to, że z ulotki dowiadują się, że mogą zaoszczędzić 10, a nawet 20 złotych, gdy pojawią się w aptece ze specjalnym "Kuponem podarunkowym".

Chorzy to zazwyczaj ludzie starsi - emeryci lub renciści, więc tego typu zniżka jest dla nich atrakcyjna. Jeśli ktoś otrzymuje miesięcznie kilkaset złotych emerytury lub renty, a na lekarstwa wydaje 100 - 200 złotych, liczy się dla niego każda złotówka.

Mimo 35-stopniowych upałów, emeryci ruszyli do wspomnianej apteki. Czekała ich niemiła niespodzianka. Aptekarki robiły wielkie oczy, widząc "Kupony podarunkowe". Chorzy nie otrzymują bowiem żadnej zniżki - ani dziesięcio -, ani dwudziestozłotowej.

ulotka z adresem apteki / Fot. Marek Ciesielczyk Jeszcze jeden zabieg reklamowy czy niedopatrzenie organizacyjne? Chorych to specjalnie nie interesuje. Po raz kolejny zostali nabici w butelkę. Specjalnie chcieli zrobić zakupy nawet i wtedy, gdy do wspomnianej apteki musieli iść kilka kilometrów. "Oferta" według ulotki ważna jest od 1 maja do 15 czerwca. Wielu więc jeszcze chorych zostanie wpuszczonych w maliny przez przebiegłych "reklamodawców". Jeszcze raz sprawdza się stara zasada polska - żeby się leczyć, trzeba mieć końskie zdrowie.

Adam Degler: Stwórzmy czarną listę firm, które oszukują klientów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.