Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

37600 miejsce

Jak pójść na łatwiznę

Zasady są po to żeby były łamane. Stare dobre powiedzenie często się sprawdza. Dokładnie chodzi o całkiem interesującego newsa.

Piotr Jasiński na Twitterze poinformował, że szefowie z Termaliki rozmawiają z Polonią, żeby przenieść licencję do Warszawy. Wtedy Polonia zostałaby wprowadzona od przyszłego sezonu do pierwszej ligi i wtedy wyższa ranga wróciłaby na Konwiktorską.

Oczywiście powrót Polonii byłby dobrą wiadomością, ale niech zespół robi to w czysty sposób. Niech nie będzie eksperymentowania i jakiś dziwnych prób pójścia na łatwiznę. Była Amica Wronki i Grodzisk Wielkopolski, teraz to samo prawdopodobnie będzie z Termaliką. Oczywiście lekkim usprawiedliwieniem może być fakt, że działacze są przewrażliwieni i nie mogą się pogodzić z porażką, ale sam klub powinien wziąć się w garść i wyciągnąć konsekwencje ze swoich błędów. Nie potrzebnie klub pozbył się Kazimierza Moskal (obecnie GKS Katowice), zespół który był faworytem obecnie jest na dziesiątym miejscu, a w tym sezonie było już trzech trenerów!

Lechia, Pogoń czy Śląsk wracały do Ekstraklasy w dobrym stylu. Termika próbowała eksperymentować z Cracovią swego czasu, ale się nie udało, teraz próbują z Polonią. Jeżeli wszystko się uda, to Polonię w przyszłym sezonie zobaczymy w pierwszej lidze.

Zupełnie inny poziom...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.