Facebook Google+ Twitter

JAK POKONAĆ SZATANA - pokaz specjalny filmu w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-28 16:44

Już 1 lutego w warszawskim Dobrym Miejscu odbędzie się specjalny pokaz filmu Michała Kondrata JAK POKONAĆ SZTATANA.Po filmie odbędzie się spotkanie z autorem.Dochód z projekcji zostanie przeznaczony na koncert DEBIUTY 2014.

Pokaz odbędzie się w Auli bł.ks. Jerzego Popiełuszki w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3, wej. B o godz. 18.00.Jak organizatorzy zaznaczają w specjalnym zaproszeniu: "będziecie mogli zrobić dwie dobrze rzeczy jednocześnie. Po pierwsze zobaczycie dobry film mówiący o tym jak ważna jest modlitwa i post w życiu duchowym. Po drugie – wspomożecie Koncert Debiuty - inicjatywę, która od 3 lat zmienia rzeczywistość muzyczną w Polsce. Promuje ona dobre, młode zespoły (ale grające już na wysokim poziomie) o przesłaniu chrześcijańskim."

Film pt. "Jak pokonać Szatana", jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013r. Autorem filmu jest Michał Kondrat - wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła katolickiego.

Tematem filmu jest walka duchowa, a konkretnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów na świecie, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można się dowiedzieć, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. Eksperci mówią jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, a także kto może zwracać się do szatana w formie rozkazującej, a także jak to robić, aby to było bezpieczne. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią. Autor filmu spotyka się również z Anią Golędzinowską, słynną modelką, która opowiada mu o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

Koncert Debiuty 2014 odbędzie się 2 marca w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Podczas koncertu wystąpią 4 zespoły konkursowe: 33, Mocni w Wierze, Albo i Nie, Acoustic Praise. Gwiazdą koncertu Debiuty będzie KANAAN – Debiut 2013 (zdobywcy zarówno nagrody jury, jak i publiczności).

Koncert już dzisiaj można wspierać poprzez dokonanie wpłat na konot:
Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl
91 1240 6159 1111 0010 5526 8461 ( z dopiskiem„DEBIUTY”)

Wszelkie info znajdziecie na www.koncertdebiuty.pl

Organizatorami wydarzenia są: Chrześcijańskie Granie, Dobre Miejsce oraz Salvatti.pl

Patoni medialni: Radio Warszawa, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, GospelBox, Bosko.pl, Kdm.pl, Profeto.pl, Gość Niedzielny, Biznes Music, RDN Małopolska, Radio Niepokalanów.

Sponsorzy: Tolle.pl , Biuro Pielgrzymkowe HOLY LAND.


(Michał Guzek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetny film. Trafia w sedno problemu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.