Facebook Google+ Twitter

Jak pomóc dzieciom za pomocą t-shirtów?

33 polskich artystów włączyło się do akcji „Artyści malują dla Akogo?”. Cel - pomóc Fundacji Ewy Błaszczyk, w zebraniu środków finansowych na budowę Kliniki Budzik.

Logo akcji Budzimy do życia. / Fot. Fundacja AkogoPolscy artyści odpowiedzieli na apel w sposób niezwykle żywiołowy i spontaniczny. Na licytację przeznaczyli prace malarskie, które wykonali na... t-shirtach. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na budowę pierwszej w Polsce Kliniki Budzik, przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Już od 15 maja prace, między innymi - Janusza Gajosa, Krystyny Jandy, Małgorzaty Kożuchowskiej, Krzysztofa Krauze, Macieja Stuhra, Wojciecha Waglewskiego, Grażyny Wolszczak, Zbigniewa Zamachowskiego czy Michała Żebrowskiego będzie można licytować na portalu Allegro.pl. Aukcja potrwa do końca miesiąca.

1 czerwca 2008 r., w Hotelu InterContinental w Warszawie, rozpocznie się licytacja prac znakomitych, uznanych w świecie, polskich artystów, mistrzów grafiki, rzeźby, plakatu. Ich prace będą także wykonane na t-shirtach.

W trakcie trwania imprezy będziemy mogli wziąć udział w koncercie najzdolniejszych uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.