Facebook Google+ Twitter

Jak poruszać się po stronie głównej Wiadomości24.pl? Poznaj najważniejsze funkcje!

Trafiłeś na stronę główną Wiadomości24.pl po raz pierwszy? Ta galeria ułatwi Ci rozpoczęcie przygody z naszym serwisem. Sprawdź, gdzie znajdziesz najważniejsze funkcje W24!

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W lewym górnym rogu strony głównej znajdziesz rozwijany pasek "Kategorie". Po najechaniu myszką, będziesz mógł przeglądać poszczególne kategorie oraz podkategorie serwisu. Fot. W24
W lewym górnym rogu strony głównej znajdziesz rozwijany pasek "Kategorie". Po najechaniu myszką, będziesz mógł przeglądać poszczególne kategorie oraz podkategorie serwisu. Fot. W24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nasunęła mi się tylko taka uwaga, że dobry interfejs nie potrzebuje dodatkowych tłumaczeń, gdzie jest co... Jeśli takowe są potrzebne, to nie jest to ani dobry ani przyjazny użytkownikowi interfejs. Design strony jest z reguły jakimś kompromisem między ambicjami projektanta a funkcjonalnością portalu. Ale publikacja przewodnika "jak poruszać się po głównej stronie" jest moim zdaniem strzałem do własnej bramki. Mogę tylko wnioskować, że tak musi być!, w związku z tym wydawcy starają się w ten sposób uczynić użytkowanie bardziej znośnym. Mam nadzieję, że nie powstanie zakładka "Jak korzystać ze strony" ;) Nie mylić z "jak napisać swój pierwszy artykuł".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Irku, niestety nie każdy od momentu rejestracji wie wszystko. Większość Autorów, zarówno przed i jak i po zmianach, rozpoczynając korzystanie z serwisu miało lub ma do nas mnóstwo pytań. Oczywiście te drobnostki nie pojawiają się w komentarzach, więc nie może Pan o nich wiedzieć. My jednak mamy w tej kwestii ogromne doświadczenie i wyciągamy z niego wnioski. Teksty poradnikowe są niezbędne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojtku znałem, był przejrzysty i przyjazny użytkownikowi :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Irku, często dostawaliśmy sygnały, że Autor nie może np. znaleźć panelu autorskiego. Winna zapewne była kliknięta przez przypadek ikonka "Narzędzia". Oczywiście nie może Pan tego wiedzieć, bo takie problemy są zgłaszane do wydawców. Jest to prosty poradnik dla osób, które zaczynają przygodę z serwisem. Czy Pan znał wszystkie funkcje serwisu od razu po rejestracji?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czemu ma służyć ten materiał? Nie wie lewica co czyni prawica, przecież ten temat redakcja poruszyła tutaj link
Na tematy istotne i podnoszone wielokrotnie, brak odzewu pomimo składanych obietnic. Redakcjo, obudź się, zaserwowaliście nam jeden wielki niewypał. Błędów, technicznych nie chcę już podnosić-mnóstwo i niezbyt dobrze świadczą o zapleczu technicznym Wydawcy, ale animacja Flash, zastanawianie się gdzie i jak kliknąć, opóźnienia w ładowaniu się strony, przemieszczanie się materiałów w trakcie odświeżania strony-niskie wagowo stają się nagle pierwszoplanowymi, całe mnóstwo czynności aby zrealizować zamierzenie. Rozumiem Beta, na litość to trwa już miesiąc. Nie trzeba mieć narzędzi do badania wejść itp parametrów. Równia pochyła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.