Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7723 miejsce

Jak poruszać się poznańską komunikacją miejską? Zobacz przewodnik

Rozpoczynasz studia w Poznaniu lub po prostu planujesz zostać dłuższy czas w tym mieście? Specjalnie dla Ciebie poznańskie MPK przygotowało "Przewodnik po komunikacji miejskiej". Zobacz jak poruszać się komunikacją miejską po Poznaniu.

Przewodnik po komunikacji miejskiej w Poznaniu / Fot. mat.pras.Październik to miesiąc, w którym do Poznania przybywa kilkadziesiąt tysięcy studentów. Dla tych, którzy są spoza stolicy Wielkopolski zorientowanie się w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej to nie lada wyzwanie. I właśnie dla nich poznańskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało specjalny przewodnik po komunikacji miejskiej.

Co znajdziemy w przewodniku?
W przewodniku po komunikacji miejskiej MPK zamieściło wiele istotnych informacji, takich jak ceny biletów, lokalizacje miejsc, w których można je kupić, jak funkcjonuje komunikacja w nocy oraz wiele innych ważnych spraw takich jak odpowiedź na pytanie, które może zadać sobie nowy pasażer komunikacji miejskiej, a mianowicie "Co to jest przystanek podwójny?" czy "Jak dojechać do...?".

A jak poznańska komunikacja miejska postrzegana jest przez osoby, które dopiero rozpoczynają swoje życie w wielkim mieście?
Przewodnik po komunikacji miejskiej w Poznaniu / Fot. Wikipedia Commons- Jestem tutaj od końca sierpnia i cały czas się jeszcze gubię - mówi Aneta, studentka, która przyjechała do Poznania ze Śląska - Nie wiedziałam o przewodniku MPK, ale chętnie go przeczytam. Może jest tam przepis na to jak zapamiętać wszystkie linie tramwajowe - mówi z uśmiechem na twarzy.

- Wcale nie jest tak źle. Myślałem, że będzie gorzej - mówi z kolei Tomek, który przyjechał do Poznania do pracy - Może nie znam wszystkich rozkładów na pamięć, ale da się przeżyć - kończy.

Jeżeli chcesz wybrać się w podróż poznańskimi tramwajami i autobusami skorzystaj ze strony JakDojade.pl. Tam będziesz mógł zaplanować swoją podróż, zobaczyć rozkład jazdy czy przewidywany czas podróży.

Przewodnik po komunikacji miejskiej w Poznaniu możesz bezpłatnie ściągnąć klikając TUTAJ!

A jakie jest Twoje zdanie na temat komunikacji miejskiej w Poznaniu?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Taka mapa powinna być dostępna dla każdego większego miasta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

strona "JakDojade.pl" - dla mnie rewelacyjny pomysł i wykonanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.