Facebook Google+ Twitter

Jak potraktowano kibiców przed występem polskiej drużyny

Środowy mecz w wykonaniu Polaków był wspaniały, nieprzewidywalny i zaskakujący. Był dla kibiców prawdziwą ucztą, a kibicie byli jak zawsze rozśpiewani, kolorowi, po prostu prawdziwi. Nie spisali się za to organizatorzy meczu w Chorzowie.

To co jednak miało miejsce przed wejściem na stadion to istny koszmar. Każda brama wejściowa posiadała pięć wejść, z czego otwarte były tylko dwa. Przez co dziki tłum ściskał się jak sardynki aby móc wejść. Ludzie rozpychali się łokciami i cały czas próbowali wtłoczyć do środka. A jak już ktoś się dostał, to był przeszukiwany jak na lotnisku w Nowym Jorku. Dobrze, że nie trzeba było zostawiać odcisków palców.

Ja nie wiem jak w takich warunkach można organizować Euro 2012. Ale życzę powodzenia, jestem za. Chcę tylko powiedzieć, że nie dziwię się złości niektórych fanów, skoro w taki sposób ich się traktuje. Organizacja spotkania pozostawiała wiele do życzenia. Na stadionie był telebim, ale tylko jeden, pokazujący jedynie wynik i tańczące dziewczęta w przerwie. Żadnych powtórek, żadnego zegara, po prostu klasa okręgowa. Ważne jednak, abyśmy awansowali do najbliższych mistrzostw naszego kontynentu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pozdrawiam i zachęcam do czytania własnych artykółów dziś odwiedzam kogo się da pozdrawiam kometujac banalnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.