Facebook Google+ Twitter

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-09 14:35

Jak uzyskać wsparcie finansowe z RPO WŚL na lata 2014-2020? Kto może się o nie ubiegać? Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy będę mogli usłyszeć odpowiedzi 21 kwietnia podczas spotkania w raciborskim Zamku Piastowskim.


We wtorek, 21 kwietnia o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości (ŚCP) przedstawią przedsiębiorcom możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 (RPO WŚL). W ramach spotkania zostanie zaprezentowana oferta RPO WSL 2014 – 2020 oparta o zapisy zatwierdzonych dokumentów i wytycznych, w tym Projektu Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych przyjętego przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Obok prelegentów z ŚCP podczas spotkania wystąpi również Mirosław Ruszkiewicz, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, który opowie o wsparciu dla pracodawców oferowanym przez PUP.

Organizatorami spotkania są: Raciborska Izba Gospodarcza, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu oraz Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Spotkanie jest bezpłatne, jednak aby wziąć w nim udział, należy się wcześniej na nie zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej- rig@raciborz.com.pl

* * *

Raciborska Izba Gospodarcza
Raciborska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą, która powstała 03.09.1990 r. RIG wspiera wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gospodarczemu, tworzy warunki współpracy w kraju i za granicą.
Izba reprezentuje jednostki gospodarcze wobec władz samorządowych, urzędów i instytucji.

Kontakt:
Raciborska Izba Gospodarcza

Małgorzata Nawrat
rig@raciborz.com.pl
32 415 51 89
Adventure Media
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
604 231 738
(Aleksandra Dik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.