Facebook Google+ Twitter

Jak prezydent "wypiął się" na naród

Pan prezydent przez pomyłkę wpadł na moment do Sejmu, po czym wyszedł, dając jasno do zrozumienia, gdzie ma polskie święto.

4 czerwca to dla mnie ważna data. Nie tylko dlatego, że obchodzę tego dnia urodziny. "4 czerwca skończył się komunizm w Polsce" – uraczyła nas takim bon motem mocno egzaltowana artystka Szczepkowska. Śmiechu było wówczas co niemiara, a teraz jest wesoło. Zostawmy jednak Joannę Szczepkowską jej własnemu losowi; zostawmy niedobitki komunistów usiłujących ustawić się w nowej rzeczywistości. Faktem bowiem jest, że 4 czerwca 1989 roku nadeszło nowe.

Jest więc powód do świętowania. I świętujemy. Każdy w inny sposób. Stoczniowcy odgrażali się, że w dwudziestą rocznicę wyborów urządzą zadymę. Premier obraził się na stoczniowców i przeniósł część uroczystości do Krakowa. Prezydent z kolei obraził się na wszystkich. Dziś, 3 czerwca odbywa się w Sejmie uroczyste, rocznicowe posiedzenie obu izb parlamentu. Przyjechał przewodniczący parlamentu europejskiego, przyjechali delegaci większości parlamentów. Przybyli dostojni goście: Wałęsa, Kwaśniewski, Mazowiecki... Wpadł też na kilka minut Lech Kaczyński. Spóźniony godzinkę i jedynie do kuluarów (sali obrad nie zaszczycił) i po angielsku się wycofał. Wybełkotał coś do dziennikarzy o swojej niechęci do Niesiołowskiego i oddalił się w niewiadomym kierunku.

Prezydent ma prawo mieć głupich doradców i ma ich wyjątkowo liczną gromadę. Ma też prawo mieć własny rozum i klasę. Zabrakło Kaczyńskiemu rozumu, a o klasie nawet nie wspominam. Nasz prezydent wypiął się parlamentarzystów, na gości i na nasz naród. I vice versa panie prezydencie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Dziękuję Antku:)) a poczta faktycznie działa marniutko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2009 11:51

Życzę wszystkiego najlepszego, w rocznicę urodzin Franciszka Andrzeja, niech pióro Twe ostrym będzie, a artykuły nim napisane powszechnym uznaniem się cieszą . Spełninia marzeń i wszystkiego najlepszego.
Przepraszam, że tu pisze, ale poczta coś mi zawiesza się....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.06.2009 23:00

Pora zejśc na ziemię...
Co któregoś z przdmówców obchodzi, że w jakiejś zapadłej wiosce Podlasia, biedna matka zachodzi w głowę, co jutro dać dzieciom na obiad.... Za co im coś kupic ? Realia prawdziwe.
Co obchodzi Pana Prezydenta szary obywatel R.P. czy ma pracę, jak mu się żyje ? Patriota, czy nawet nie patriota... Co obchodzi?
Tylko własne dobro i zaspokojone ego się liczy, ustawić się na przyszłosc, zadbac o własną rodzinę i to chyba wszystko...
Rozpisują się gazety, kometują media, że Prezydent ten, czy poprzedni, tam lub tu był pijany....
Zastanowił się ktoś może, jak w tm kraju na trzeźwo można rządzić ???
Nie widzę takiej opcji.. Żartem to piszę, ale fakty same mówią za siebie, wystarczą te spektakle z obrad sejmu, z kim pracować ? Z kim rządzić ?
Nie zalecam rządów w pijanym widzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacek jakoś straciłeś wyczucie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

WART PAC PAŁACA...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor zapomniał napisać , że premier" tez wypiął" się na naród

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiec na Lednice w tym roku nie jade. Bo jak się dowiedziałem co za gościu tam przyjeżdża to dałem sobie spokój.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś wszyscy popierający dotychczas PiS się od nich odcinają, dlaczego? Czyżby obejrzeliście relację z meetingu Ziobry, gdzie same "mohery" były i jest wam wstyd?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwracam autorowi uwagę, że dziś jest 3 (słownie: trzeci) czerwca. Stąd pretensje są o dobę przedwczesne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, a może pijany prezydent nie lekceważyłby tak narodu? Ja tez nie popieram PiS, ale obiektywizm jest wskazany. Prezydent (wszystkich Polaków) bierze udział w kampanii wyborczej a premier (tez wszystkich Polaków) udziału nie bierze , tylko zwiedza kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.