Facebook Google+ Twitter

Jak promować swój materiał z Wiadomości24.pl w sieci?

Zrobiłeś/zrobiłaś świetny materiał. Trafił do moderacji. Teraz, już jest na stronie. Co jakiś czas zerkasz. 100 odsłon, 500... 10 tys. Co jeszcze możemy zrobić, (my - redakcja + Ty - autor), by dotarł on do większej liczby osób?

OK, przyznajemy - nie docieramy jeszcze do wszystkich internautów na Ziemi. Ale pracujemy nad tym, słowo :) W oczekiwaniu na wiekopomny moment, możemy podzielić się z Wami kilkoma pomysłami, które sprawią, że Wasz fajny tekst, wideo albo galeria trafią do większej liczby odbiorców. Gotowi? Zaczynamy.

1. Tagi, czyli słowa klucze

Wierzcie albo nie, ale tajemnicze tagi nie są wyrafinowanym narzędziem tortur wymyślonym przez redakcję po to, by Was dręczyć. Słowa, które wpisujecie pod tekstem mają ścisły związek z wyszukiwarkami internetowymi (m.in. Google) i naprawdę przyciągają internautów buszujących w sieci do Waszych materiałów. Im lepiej otagujecie tekst, tym większa szansa, że ludzie znajdą i przeczytają go. Im więcej też linków do zewnętrznych witryn – dlatego nie tępimy ich, a przeciwnie zachęcamy do takiego linkowania – tym wyżej jesteście pozycjonowani w wyszukiwarkach. To oznacza, że coraz więcej osób odkrywa Waszą pracę, podczas poszukiwań tematyki, którą poruszyliście w materiale. Jak zrobić link? Zobaczcie ten film.

Jeśli piszecie o kolizji na ulicy Puławskiej w Warszawie, zamiast: wypadek, Warszawa, postarajcie się dopisać więcej: zderzenie, kolizja, Puławska, Warszawa, kierowcy, kolizja na Puławskiej. Zobaczycie, że drobny wysiłek zaprocentuje. I pamiętajcie o kolejności tagów oraz do jakiego działu kierujecie materiał. Wyjaśnienie jak to działa znajdziecie tutaj.

2. Skorzystaj z naszych kont w innych serwisach

Youtube, Dailymotion, Mojageneracja, nasza-klasa.pl - na każdym z tych serwisów posiadamy konto, które może pomóc pokazać Wasze dokonania!

youtube.com/wiadomosci24 / Fot. screenNakręciliście fajny wideoreportaż, który jest już na Wiadomościach24.pl, a chcielibyście pokazać użytkownikom Dailymotion? Nic prostszego! Skontaktujcie się z redakcją i zarządzajcie naszym kontem na tym serwisie. Wrzuciliście swój filmik na YouTube, ale chcielibyście, by znalazł się także w naszym oficjalnym kanale? Skontaktujcie się z redaktorem dyżurnym. Pomoże go Wam wgrać do serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Podkreślam nie chcę i nie będę reklamować tej strony, bo z jakiej okazji mam to robić ?
Dla mnie jest to przykład nadużycia, bo na reklamę swojej strony www jest odpowiednie miejsce w profilu użytkownika, które można wypełnić podczas rejestracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widocznie innym nie przeszkadza robić za tło do tej reklamy.
Ja nie chcę i nie będę reklamować twojej strony. Tak jak można zauważyć to wyżej w moim komentarzu, zostałam do tego podstępem zmuszona, bo jest to nieuniknione jeśli chce wpisać ten avatar.
Na reklamę swojej strony to pamiętam, że jest miejsce w profilu podczas rejestracji użytkownika w24.
Bardzo lubię swoje imię, ale ponieważ nie jestem na w24 jedyną Krystyną, dlatego pisz do mnie wykorzystując mój avatar.
Sądzę nawet, że po to wymyślono pojecie pt.: avatar.
W końcu nie ze wszystkimi jesteśmy a może nawet nie musimy być po imieniu. Poza tym to nie jest forum dla zalogowanych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

www.swisspolonia.ch 24.11.2008 15:32 [ Usuń ]
"Każdy promuje jak potrafi ! Są chętni - bezpłatna reklama ! moi ulubieni i związani z Szwajcarią już tu są - chcesz - kontakt na pw, przepraszam, ale niezawsze mogę odpowiedzieć w tej samej godzinie, minucie, sekundzie.
Szanowna Redakcjo - ciekawy artykuł - zapraszam również do mnie :)
ps. adres znany :)".


...powinni tego zabronić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.