Facebook Google+ Twitter

Jak rozpoznać "Czworaczki" - recenzja książki Anny Nunek

Krótka, przyjemna nowela Anny Nunek pt. "Czworaczki" już samym tytułem zwodzi czytelnika. Prosta historia o tym, jak cztery studentki dzielące jedno mieszkanie poznają czterech... identycznych mężczyzn. Bracia? Nic bardziej mylnego.

 / Fot. .Nowela Anny Nunek opowiada o czterech mieszkających razem studentkach. Pewnego dnia do jednej z nich na naukę języka włoskiego przychodzi bardzo przystojny młody chłopak. Dziwnym trafem wcześniej poznaje on kolejną współlokatorkę, gdyż pyta ją o drogę. Opowiadająca historię bohaterka zauważa, że chłopak, który przychodzi do nich na lekcje języka, umawia się z... pozostałymi trzema dziewczynami. Zaczyna węszyć i dociera do prawdy - chłopców jest trzech! Są identyczni, ale nie są braćmi - ich wygląd spowodowany jest eksperymentem pewnego doktora. Sytuacja komplikuje się, gdy chłopcy dzielą się informacją o istnieniu ich czwartego "klona"!

Początkowo prosta fabuła osadzona w realiach życia codziennego z czasem nabiera rozpędu. Poszukiwania czwartego "czworaczka" przenoszą bohaterów noweli do słonecznej Sycylii. W tym momencie dziełka zaczyna wychylać się drugie dno całej historii. Jeżeli macie ochotę na szybką, krótką, ale jednocześnie bardzo bogatą historię (nie lada wyczynem jest zamieszczenie tylu szczegółów na ok. 60 stronach książki), polecam "Czworaczki" Anny Nunek. To w połączeniu z bardzo przystępnym językiem czyni z noweli dobry sposób na zabicie wolnego czasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.