Facebook Google+ Twitter

Jak się spisuje trener Majewski? "Ch...jowo"

Od dwóch dni w internecie krąży krótki filmik na którym wiceprezes PZPN, Adam Olkowicz, wulgarnie wypowiada się o pracy Stefana Majewskiego.

Adam Olkowicz / Fot. PAPTo już kolejna, zwalająca z nóg wpadka działaczy PZPN. Po fatalnej organizacji zarówno samego meczu jak i konferencji prasowych, a także problemach słowackich piłkarzy na lotnisku w Katowicach, gdyby PZPN miał trochę wstydu powinien zapaść się pod ziemię.

Ale panowie w garniturach widocznie nie mają sobie nic do zarzucenia. Na krążącym w sieci, krótkim filmiku nakręconym prawdopodobnie telefonem komórkowym, wiceprezes PZPN rozmawia z dwiema osobami. Konwersacja przebiega następująco:

"A trener jak się spisuje nasz, według pana?
- No na razie chu...wo" - odpowiada bez wahania Olkowicz.

ZOBACZ NAGRANIE

Zaskakującą rzeczą jest to, że reprezentant instytucji, która sama zatrudniła Majewskiego, tak niechlubnie wypowiada się o selekcjonerze.

Biorąc pod uwagę głośne zwolnienie Leo Beenhakkera przez Grzegorza Latę, takie zachowanie członka związku nie powinno wprawdzie specjalnie dziwić, nie mniej jednak opinia jaką PZPN wyrabia sobie takimi zagraniami jest poniżej krytyki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

%%%

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.