Facebook Google+ Twitter

Jak spędzić sylwestra? Kilka propozycji

Mimo że do zabawy sylwestrowej zostało jeszcze trochę czasu, wiele osób już zastanawia się, gdzie spędzić tę wyjątkową noc. Najwyższy czas, by rozejrzeć się za takim miejscem, nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

Tym bardziej, że lokale już przyjmują zapisy!

Nie da się ukryć, że wieczór sylwestrowy jest jednym z najbardziej oczekiwanych wieczorów w roku. Ci, którym odchodzący „staruszek” nie przyniósł dużo szczęścia, mają doskonałą okazję do świętowania jego odejścia. Natomiast Ci, dla których odchodzący rok był udany, mają okazję radośnie mu podziękować i wznieść toast lampką szampana za to, by ten nowy był jeszcze lepszy.

W kapciach i na prywatkach

Wśród Polaków nadal jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest spędzenie tej nocy w domu. Często jedynie z ukochaną osobą, przygotowując np. romantyczną kolację. Na pewno przemawia za takim rozwiązaniem kwestia finansowa lub chęć spędzenia czasu tylko w najbliższym gronie. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka rzeczy w sklepie i impreza gotowa. Kreacja przecież nie musi być typowo wieczorowa.

Sondaż GFK Polonia, przeprowadzony w zeszłym roku, pokazał również, że Polacy lubią żegnać stary rok przed telewizorem, popijając pod humor procentowe trunki.

Niemniej popularne są domowe prywatki. Impreza u znajomego na pewno dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Za takim pomysłem również przemawia argument finansowy. W koleżeńskiej paczce możemy wybrać się także do klubu czy dyskoteki, z których wiele specjalnie na tę okazję przygotowuje nie lada atrakcje. Zabawa przy gorącej muzyce z Dj-em wodzirejem na pewno wielu ucieszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.