Facebook Google+ Twitter

Jak spędzić wolny czas - Targi Młodych w Inowrocławiu

Co robić z wolnym czasem? Nie masz pomysłu? Przyjdź na Targi Młodych do Inowrocławia. Od czwartku 15 listopada - do soboty, w inowrocławskiej Hali Widowiskowo - Sportowej odbywać się będzie impreza po odwiedzeniu, której już nigdy nie będziesz narzekał na nudę.

Targi Młodych są organizowane przez Młodzieżową Alternatywę, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Młodzieżową Radę Miejską Inowrocławia, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Inowrocławski Dom Kultury, Alpin eXtrem oraz Wyższą Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy pod Patronatem prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

W czasie targów organizacje i szkoły, będą prezentować które mają pomysły na spędzanie czasu wolnego.

- Przede wszystkim Targi Młodych organizowane w Inowrocławiu to umiejętne i nowatorskie połączenie oraz rozszerzenie formuły tradycyjnie znanej pod hasłem "targi". Mamy tutaj organizację na najwyższym poziomie nie tylko samych targów edukacyjnych. Jest też mnóstwo ciekawych imprez o charakterze rozrywkowym i kulturalnym. W tym roku po raz pierwszy Młodzieżowa Alternatywa podjęła współpracę w zakresie organizacji, z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, która przecież na lokalnym rynku edukacyjnym wspiera i jest mecenasem inicjatyw młodzieżowych zarówno o charakterze edukacyjnym jak i kulturalnym.- informuje Małgorzata Kwiatkowska z Działu Informacji i Promocji Wyższej Szkoły Gospodarki- jednego z organizatorów targów.

Harmonogram Targów Młodych można znaleźć na stronie:

inowrocław.info.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.