Facebook Google+ Twitter

Jak Stefan Niesiołowski został moherem

Używanie obelżywych słów, próba zniszczenia kamery dziennikarza, niepohamowana agresja. To nie kolejna scena z pielgrzymki Radia Maryja, ale zachowanie wybitnego marszałka Sejmu, Stefana Niesiołowskiego.

 / Fot. .Za każdym razem, kiedy sympatycy TV Trwam w charakterystyczny dla siebie sposób atakują dziennikarzy, mainstreamowych mediów; jest ogromny wrzask, i awantura: "Skandal! Sekta Rydzyka! Katolickie oszołomy"- słyszymy z ust wybitnych komentatorów i autorytetów, na wzór Ireneusza Krzemińskiego, czy też Tomasza Wołka.

Nie trzeba chyba nikomu, tłumaczyć, że takie wydarzenia są grzane przez TVN, czy Radio TOK FM, tak długo, aż nie wypalą mózgów, zgnębionemu
narodowi polskiemu. Tak było w przypadku ataku na dziennikarkę Polsatu, rzecz podobnie się miała z atakiem katolickiej ciemnoty, podczas marszu w obronie TV Trwam.

Jak poseł PO Stefan Niesiołowski został moherem / Fot. PAP/Rafał GuzTakie sytuacje, należy określać mianem ekstremalnych. Trzeba pamiętać, że przeważnie biorą w nich udział zwolennicy ojca Rydzyka oraz Prawa i Sprawiedliwości. Ale nie można zapominać o równie skandalicznych postawach, podkreślających lekceważenie utrudzonych dziennikarzy przez część klasy politycznej. Symbolem tego draństwa, jest bojkotowanie przez niektórych polityków PiS, telewizji TVN24.

Są oto, w Sejmie takie kozaki, które potrafią odmówić wypowiedzi, pięknym dziennikarkom z TVN24. Co gorsza, dla pospolitych mędrców, robią to z wdziękiem, ironicznie uśmiechając do nich. A to jest już gruba przesada, choć, ich przeciwnicy zarzucają im, że są ponurakami i psychopatami.

Kiedy ci w końcu uśmiechną się, to znowu, nie jest tak, jak powinno być. Bo ich uśmiech, nie jest normalny, tylko taki jakiś nienaturalny, ironiczny, fałszywy. Uśmiechać może się tylko pani Mucha, ponieważ robi to z wdziękiem. Posłowie PiS, nie powinni tego robić, gdyż, wtedy straszą zdrową część polskiego społeczeństwa przypominając samego Mefistofelesa.

Jakie wtedy, mają pole do popisu intelektualiści ze "Szkła Kontaktowego"; jakże wtedy drwią sobie z uśmiechu Macierewicza. Gdyby nie odmówił ich stacji wywiadu, pewnie daliby mu spokój. Wniosek z tego taki: trzeba rozmawiać z TVN24.

Już nie będę przypominał bojkotu tej telewizji, przez całe Prawo i Sprawiedliwość. Pamiętamy dobrze jak to komentowano: buta, arogancja polityków. Przypominam, że z ust dziennikarzy, można było usłyszeć, że polityk ma obowiązek rozmawiać z dziennikarzem, ponieważ media reprezentują obywateli. Takie to wysokie standardy mamy w Polsce.

Dlatego, z wielką ciekawością czekam, jak na zachowanie Niesiołowskiego zareaguje salon. Kiedy podobnie zachował się ksiądz Natanek, była wówczas kupa śmiechu. Tym razem, nie oczekuję, od dziennikarzy, rozbawienia. Raczej należy się smucić, że reprezentant narodu, członek partii rządzącej, były marszałek Sejmu, mówi do dziennikarki : "Won!", i próbuje jej zniszczyć kamerę. Oczekuje, zawodowej solidarności, głośnego potępienia zachowania Niesiołowskiego, nagłośnienia sprawy przez czołowych dziennikarzy w kraju.

Wszak mamy do czynienia z drastycznym naruszeniem demokratycznych standardów i właśnie, dlatego Niesiołowski powinien zostać masowo skrytykowany. Ewa Stankiewicz jest utożsamiana z główną partią opozycyjną, jest przeciwniczką salonu. Jednak traktowanie ją, jako rewolucjonistki PiS-u, byłoby dużym uproszczeniem i wspaniałym prezentem dla Niesiołowskiego. Istota sprawy, polega na tym, że polityk partii rządzącej zaatakował dziennikarza. Dzisiaj, to jest Stankiewicz, jutro może być, kto inny.

Obawiam, się jednak, że reakcja może być nieadekwatna do czynu i sprawa może się potoczyć podobnie do historii Ryszarda Szołtysika, dziennikarza obywatelskiego, uderzanego przez człowieka Wałęsy, Piotra Gulczyńskiego. W interesie, całego środowiska dziennikarskiego leży, aby się tak nie stało.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

wacław
 • wacław
 • 14.05.2012 16:09

Stankiewicz jest warta Niesioła i vice versa. Ona namolna ideologicznie, on stary ordynarny cap. Dziw że takie chujostwo jest posłem. Ale po prawdzie to pasuje do Platformy i całej tej PO-wskiej reszty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
karol-filippe
 • karol-filippe
 • 14.05.2012 13:14

@antycham 19:22 '' Nie podejmuję się czegokolwiek ci wyjaśniać. Nie pojmiesz. Spróbuj jeszcze raz przeczytać, co wcześniej napisałem i pójdź z problemem do księdza. Tam masz szanse na zrozumienie jak włoży ci łopatą do łba. Kraszewski jak się czujesz ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
adelka
 • adelka
 • 14.05.2012 08:27

@Pianista 19:46 Dlaczego oburzasz się na ”vaginkę” ? Czyż jesteś homo ? Nie grywasz na organach płciowych, tylko na pianinie ? A może jesteś ”forte-pianista” ? Ulegasz zbiorowej pederastii. Opanuj się.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
 • edgemen
 • 13.05.2012 19:53

z malym przerazeniem czytam komentarze ublizajace niesiolowskiemu po wczorajszym incydencie. chlopina byc moze zaregowal zbyt nerwowo, ale ta zakichana dziennikarka (a moze paparazzi, jednym slowem szmata) byla tak natarczywa, chamska, ze niesiolowski dobrze jej przygadal won do pisu! szmata policje chciala wzywac, haha jak ktos zauwazyl bylo w poblizu pod dotatkiem. po pisaniu listow, komentrzach na forach prawicowych, checi zlozenia zawiadmoienia do proluratury potwierdza sie prawda, ze pisiorki to zakompleksione male ludziki ktorych mozdzek jest na etapie rozwoju sprzed 30 tys. lat czlowieka wspolczesngo. zdorwaski wam pisorki odmawiac a nie ludzi atakowac na ulicy i szopki wyprawiac!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pianista
 • Pianista
 • 13.05.2012 19:46

Vaginka, chyba ty też jesteś pier******ty/a! Jak ten twój wpis w ogóle się miał do tej sytuacji? Owszem, możemy wszyscy umieszczać na każdej stronie komentarze typu może-ktoś-chciał-zrobić-komuś-laskę, ale jak wtedy będzie wyglądać cały portal Wiadomości24?

Komentarz został ukrytyrozwiń
antycham
 • antycham
 • 13.05.2012 19:22

karol-filippe Dzisiaj 10:22

aż trudno wyobrazić sobie większego wiejskiego prostaka od ciebie.
ale nie zmieniaj się.
tak skrajnie tępy wiejski folklor też ma w sobie to coś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
vaginka
 • vaginka
 • 13.05.2012 17:39

A może Stankiewicz chciała mu tylko zrobić laskę i Niesioł się wystraszył ? On jest trochę pierdolnięty i takie zachowania ma często.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marysia
 • Marysia
 • 13.05.2012 10:49

Niesiołek zawsze był moherem bo jest z ZCHN-u przecież to oczywista oczywistość! Do czego to doszło mohery przeklinają mohera swojaka jak by nie było.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ECIK BERECIK
 • ECIK BERECIK
 • 13.05.2012 10:48

KOSCIUL I PISS NA CZELE MALYM PARALITYKIEM TAK NISKO UPADL ZE ZANUZAJA SIE CORAZ BARDZIEJ W TO SZMBO NAJLEPSI PSYCHIATRZY SA BEZSILNI

Komentarz został ukrytyrozwiń
SMOLORZ
 • SMOLORZ
 • 13.05.2012 10:42

PREZES SOLIDAROSC MOCHERY I KOSCIUL TO OBRZYDLIWE GADY TEJ POLSKI TO AGENCI OBCEGO PANSTWA NAJWIEKSZA W TYM ZASLUGA PANÓW RYDZYKA I MICHALIKAJAKO KATOLIK BRZYDZE SIE TYMI PANAMI ICH GODNOSC SIEGA SZAMBA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.