Facebook Google+ Twitter

Jak świeże bułeczki. W 2 miesiące - 2 mln sprzedanych iPadów

Elektroniczne cudo z logiem jabłuszka rozchodzi się jak świeże bułeczki. Już w dwa miesiące od premiery zostało sprzedane w 2 mln sztuk.

iPad / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:IPad_Case_open.jpgFirma Apple ogłosiła, że sprzedała już 2 mln iPadów w niecałe dwa miesiące od premiery. Tak imponujący wynik zawdzięcza także sprzedaży w Europie.

Informacja prasowa firmy z Cupertino podaje, że w App Store jest już ponad 5 tysięcy iPadowych aplikacji. Z jednej strony to sporo, ale z drugiej już 8 kwietnia, przy okazji pokazu iPhone OS 4, usłyszeliśmy liczbę 3500 aplikacji - przez 50 dni nie przybyło zbyt wiele. Oczywiście, można korzystać z bardzo bogatej (ponad 200 tysięcy) biblioteki tytułów na iPhone i iPod touch, ale to jednak nie to samo.

Firma Apple docenia cierpliwość klientów i zapewnia, że pracuje ciężko, aby wyprodukować tablety dla wszystkich zainteresowanych. Tylko posiadacze wiedzą, czy iPad jest tak świetnym urządzeniem, jak mówi producent. Na pewno wiadomo, że jest to najlepiej sprzedający się tablet na świecie.

źródło: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.