Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1981 miejsce

Jak szybko powiększyć biust? Znaleźć legalnego sponsora. W internecie

Wiele kobiet marzy o powiększeniu biustu. Taka operacja słono kosztuje, ale w dobie internetu to żaden problem. Można założyć fanpage na Facebooku i zbierać na operację albo... zarejestrować się w specjalnym serwisie. Tak, są takie.

 / Fot. Screen My Free ImplantsInternauci zbierają pieniądze na zwierzęta, szkoły, inwestycje. Dlaczego by nie mieli więc zbierać na... operacje plastyczne? I to nie byle jakie - biustu.

MyFreeImplants to amerykański serwis, cieszący się za granicą szalonym powodzeniem. Na polskim rynku (na szczęście) nie ma jeszcze swojego odpowiednika. Rejestrują się w nim kobiety, które pragną powiększyć sobie biust. Odbiorcy (oczywiście, panowie) oglądają zdjęcia kandydatek i decydują, której chcą pomóc spełnić marzenie. Nie dziwi zatem fakt, że od zdjęcia zależy powodzenie całej operacji. Panie dodają więc rozmaite fotografie: na jednych się uśmiechają, żeby zachęcić użytkownika do przekazania datku, na innym kusząco eksponują swoje wdzięki, dając im namiastkę tego, jak pięknie będą wyglądać później.

Można się zastanawiać, czy całe przedsięwzięcie jest moralne, skoro operacje plastyczne przedstawiane są lekko, jako "dobra zabawa" i szybka droga do spełnienia marzeń. Można także myśleć, czy nie zostały tu przekroczone granice dobrego smaku. Nie można jednak odmówić twórcom kreatywności i nietypowego wykorzystania zjawiska crowdfundingu. I rentowności: w końcu serwis uzbierał 8 milionów dolarów dofinansowania i zrzesza chirurgów plastycznych z całego świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.