Facebook Google+ Twitter

Jak to było na Mundialu 2006 w Berlinie

Dla kibiców na rozgrzewkę przed Mistrzostwami Europy 2008 proponuję wspomnienia z Mundialu 2006. Mistrzostwa Świata się kończyły. 8 i 9 lipca 2006 r. Berlin żył tylko piłką nożną. Tak jak teraz będzie nią żyła Austria i Szwajcaria.

1 z 37 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W ostatnich dniach Mundialu na kempingu w Fritz-Schloss Park rozbiło się międzynarodowe towarzystwo. Oprócz języka angielskiego z namiotów dobiegał głównie włoski, francuski, polski i hiszpański. Fot. Mirosława Kasowska
W ostatnich dniach Mundialu na kempingu w Fritz-Schloss Park rozbiło się międzynarodowe towarzystwo. Oprócz języka angielskiego z namiotów dobiegał głównie włoski, francuski, polski i hiszpański. Fot. Mirosława Kasowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

świetne wspomnienie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super zdjęcia, które przywołują wspomnienia i wywołują niecierpliwość w związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

o rany, pamiętam to:) Byłam wtedy w Berlinie, ale nie na meczu, tylko na koncercie RHCP, który był, jak mawia Czesio"zaj...y"
;D
zdjęcia ciekawe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Asen za interwencję

Komentarz został ukrytyrozwiń

I w 16 to samo. Trzy fotki do serwisu w ramach umowy gwarancyjnej... ale wcale mi nie do śmiechu... poświęciłam noc, tym bardziej dzięki za plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

w 15 i 17 faktycznie chodzi o mecz o 3 miejsce. Mój błąd. Trzeba poprawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie postawię plusa, bo zdjęcia przedawnione, ale naprawdę fajne. Fakt, że teraz mówi się głównie o piłce, ale fajniej byłoby gdyby to była relacja z Euro w Portugalii w 2004 ;) Po prosto by pasowało :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.