Facebook Google+ Twitter

Jak to jest promować Wiadomości24.pl?

Jak wam idzie promowanie gazety internetowej? Jak reagują na nie znajomi? U mnie na pierwszy ogień poszły długopisy, a już niedługo na zabrzańskich ulicach zawisną plakaty.

Materiały promocyjne dotarły do mnie wczoraj. Nie mogłam powstrzymać śmiechu na widok długiej, tekturowej tuby, a jej zawartość (m.in.) czterdzieści długopisów z logo Wiadomości24.pl rozbawiła mnie jeszcze bardziej. - Trzeba będzie to rozdać... - pomyślałam i już dzisiaj wzięłam się do "roboty."

Szef od reklamy - jeśli takie stanowisko tu w ogóle istnieje, miał świetny pomysł. Z aż czterdziestu długopisów nagle zrobiło mi się tylko czterdzieści. Zdecydowanie za mało!

Przekonałam się, że w mojej klasie nikt o naszej internetowej gazecie nie słyszał. Królowały pytania:

- O, rozdajesz długopisy, a skąd je masz?

- Otworzyli jakiś nowy kanał?

- Co to za Wiadomości24.pl?

Nie liczę, że na strony Wiadomości24.pl zajrzą wszyscy, którzy dzisiaj o niej usłyszeli. Nawet nie liczę, że zajrzy co piąta osoba. Ale jeśli zabawa związana z rozdaniem kilku długopisów przysporzyłaby nam chociaż jednego stałego czytelnika, byłoby super.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Też korzystam z reklamy w24 za pomocą sieci :) Link znajduje się na moim blogu i wędruje również do osób na GG. Jednak taka reklama w postaci plakatów, czy długopisów jest lepsza, bo zmusza do zajrzenia na łamy serwisu.

PS. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest rozdawanie długopisów tylko i wyłącznie w gronie swoich znajomych. Uczę się marketingu i wiem coś o tym :) Niewątpliwie każdy rodzaj promocji powinnien się spełnić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ostatnio moja mama mówi swoim koleżankom że pracuje dla TVN24 niestety musze mowić tym koleżankom że przekreca nazwę bo to wiadomosci24:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no to się wyjaśniło - pan listonosz przyniósł awizo i powiedział że czeka na mnie długa tuba. Długa tuba?! A przecież mówiłam, że chętnie włącze się w akcje promocyjną i zapomniałam o tym!:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja czekam na materiały, a potem zaczynam zmasowany atak, hehe. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.