Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12732 miejsce

Jak ustrzelić misia na Allegro?

Od kilkunastu dni allegrowicze mogą brać udział w licytacji słodkich misiów. Są dwa sposoby wygrania aukcji: przyciskając przycisk F5 a gdy pojawi się aukcja kliknąć kup teraz lub łatwiejszy sposób zaopatrując się w specjalny programik..

Po kilkudziesięciu minutach wciskania przycisku F5 i odświeżaniu podglądu aukcji użytkownika kupmisia, zobaczyłem aukcję z misiem o imieniu Nina. Po kliknięciu na przycisk kup moim oczom pojawił się napis: aukcja zakończona. Zaskoczony szybkim zakończeniem aukcji, na której było wystawionych 40 sztuk Niny, postanowiłem dokładniej przyjrzeć się osobom licytującym. Jak się okazało 40 sztuk zostało sprzedanych w przeciągu 9 sekund...

Tak szybka sprzedaż może być wytłumaczona dużo ilością osób zainteresowanych kupnem miśka. Screen / Fot. Tomasz KolowskiAukcje z misiami są jednak wystawiane o różnych godzinach tak, aby umożliwić i dać szansę na zakup większej ilości użytkowników. Czytając jeden z pierwszych komentarzy natrafiłem na komentarz wystawiony przez jedną z osób, która wygrała aukcję, że sugeruje użycie magicznego „programiku”. Program był dostępny na jednej z aukcji Allegro za symboliczne 10 zł. Jak informuje sprzedający, a zarazem właściciel praw autorskich programu, że jest to: program wspomagający dokonywanie zakupu na aukcjach Allegro misiów wystawionych przez fundację TVN-u”. Program jedynie „wspomaga” kupno miśka.

Zasada działania jest prosta: Program sprawdza, co sekundę dostępność aukcji i w przypadku wykrycia dokonuje zakupu według kryterium. Screen / Fot. Tomasz KolowskiW wielu kolejnych komentarzach użytkownicy jawnie piszą: wciskałem F5 kilka godzin, wygrałem tylko dzięki programowi. Na koncie sprzedającego kupmisia pojawiły się komentarze negatywne. Przytoczę dwa z nich: „Negatyw za całokształt! Jedna wielka ściema! "Kup misia Temu, kogo kochasz i...! "Kup program, który za ciebie wygra Misia, inaczej nie masz szans"... „Mam dość! Od tygodnia, klikam w F5 50 razy na minutę przez kilka godzin dziennie ( w 100% jak przeliczyłam kliknęłam F5 ze 100 000 razy) i nie udało mi się kupić ani Ninki, ani Matyldy, ani Julki! Wygrałam jak większość z Was na ...” Program od innych tego typu różni się tym, że licytuje w imieniu użytkownika aukcję, która dopiero będzie wystawiona. Nie znamy zatem numeru aukcji, w której chcemy brać udział.

Wiele osób zamiast wciskać co sekundę przycisk F5 wybiera magiczny program.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ ciekawy artykuł. Jestem użytkownikiem Allegro i ciekawych rzeczy tu się dowiaduję:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.