Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2381 miejsce

Jak uwodzą kobiety?

Niby pytanie bardzo łatwe, a jednak sporo mężczyzn ma problem z rozkodowaniem kiedy są akurat uwodzeni przez kobiety a kiedy nie.

Również na samym początku trzeba podkreślić że uwodzenie nie jest równoznaczne z podrywaniem. W epoce rozwodów warto mieć chodź minimalną pewność, że partner, który to nas poderwał lub to my zrobiłyśmy pierwszy krok by z nim być, naprawdę chce spędzić z nami większą część swojego życia.

Zachowania wzrokowe prawdopodobnie są jednym z najważniejszych czynników, które to pozwalają nam stwierdzić czy faktycznie kogoś przyciągamy, czy też nie. W książce Michael'a Ellsberga „Potęga Kontaktu Wzrokowego”, gdzie autor powołuje się w swoich wnioskach na wyniki badań Victorii Zdrock'a, stwierdzając przy okazji, że badania te potwierdzają, że jeżeli kobieta nawiązuje kontakt wzrokowy z mężczyzną, po czym odwraca swoje spojrzenie na nie więcej niż 45 sekund i znowu patrzy się na mężczyznę który się jej spodobał, to znaczy że prawie na pewno chciała by porozmawiać z tym facetem. Niestety komunikacja niewerbalna nie jest w odpowiedni sposób wykorzystywana i rozumiana przez część mężczyzn, w których grupie są też ci co nie czytają książek. O tym jak ważna w sytuacjach uwodzicielskich okazuje się być mowa ciała, chyba nikt już nie ma wątpliwości. Większość mężczyzn nie zdaje sobie sprawy że to właśnie mowa ciała i komunikacja niewerbalna odgrywają nadrzędną rolę w procesie uwodzenia. Wspomnieliśmy przed chwilą, że to kobieta wysyła „pozwolenie” na podejście do niej w sposób niewerbalny. Poza tym bardzo ważne w procesie uwodzenia jest fakt, iż nie trzeba być miss świata by uwodzić nawet bardzo przystojnych mężczyzn. Wszystkie kobiety mogą być uwodzicielkami, a urok osobisty nie gra w tym przypadku pierwszych skrzypiec. Poza spojrzeniem bardzo ważne w uwodzeniu są również motywy zapożyczone z rewii mody. Nie wszystkie modeliki mogły by rywalizować o miano „miss świata”, więc jak to się dzieje, że fascynuje nas sposób w jaki się poruszają, chodzą, czy w końcu wykonują delikatne gesty, które wprawiają nie jednego faceta w stan hipnozy. Tajemnicą uwodzenia jest więc prezentowana postawa, odpowiednio skoordynowane ruchy ciała oraz gesty, które to prezentują kobiety uwodzicielki. Portal http://www.komunikacjaniewerbalna.com.pl/ również zamieszcza na swoich stronach materiały dotyczące zarówno komunikacji niewerbalnej jak i mowy ciała, ale staramy się w miarę możliwości pisać również na portalu wiadomości 24.

Jak więc uwodzą kobiety? cd.
Wspomniany wcześniej, że kontakt wzrokowy oraz delikatny uśmiech nie są jedynymi wskazówkami świadczącymi o uwodzeniu mężczyzn przez kobietę. Gdy kobieta jest pewna siebie może przejść obok Ciebie, delikatnie się uśmiechnąć i spojrzeć głęboko w oczy. Jednak nie wszystkie kobiety są aż tak pewne siebie, więc jakie wzorce zachowań wykorzystują mniej śmiałe kobiety podczas uwodzenia? Mężczyzna pamiętać musi również o włosach. Bardzo często kobiety subtelnie z małym poziomem intencjonalności obracają delikatnie swoje włosy, przy czym również mogą spoglądać na mężczyznę, który jej wpadł w oko.
Jakie są naturalne zdolności kobiet, które świadczą o uwodzeniu?
Do naturalnych zdolności, które świadczą o uwodzeniu mężczyzn przez kobiety zaliczamy m.in.: subtelne uniesienie dekoltu, rozszerzanie się źrenic, czy nawet zmianę ułożenia nóg. Jednak nawet te naturalne zdolności, którymi dysponuje kobieta nie zawsze mogą wystarczyć, by mężczyzna zorientował się że jest podrywany (uwodzony). Portal http://www.komunikacjaniewerbalna.com.pl/randka-podryw/jak-uwodza-kobiety/ – jak uwodzą kobiety, powołując się na książkę Josepha Messingera „Siła uwodzenia gesty, które wabią”, zaproponował kilka bardzo ciekawych metod, które w 90% pomogą kobiecie podkreślić to, iż uwodzi ona mężczyznę, przy czym facet powinien dostrzec te tajniki uwodzenia. Joseph Messinger zaproponował we wspomnianej książce kilka takich ciekawych trików, a zaliczył m.in.:
Postawa, poza bądź pozycja w żadnym wypadku nie może być sztywna. Sylwetka, którą to zaprezentuje kobieta – uwodzicielka powinna być magnetyczna oraz zmysłowa. Taką pozą np. może być: subtelne założenie nogi na nogę, któremu towarzyszyć będzie zmysłowe złączenie rąk i wsunięcie ich na wysokości kolan. Kolejną wartą omówienia pozą którą mogą „zaserwować” kobiety uwodzicielki może być: wsunięcie dłoni pod uda tak by cały ciężar ciała spoczywał na waszych rękach. Ponadto warto również dodać że wasz strój ma również kolosalne znaczenie. Inaczej wyglądacie w dżinsach a inaczej w legginsach. Szczupłe kobiety najlepiej jednak prezentują się w spódniczkach mini. Dlatego czasem warto zastanowić się przed snem, czy aby na pewno trzeba zjadać jeszcze jednego pączka.. Podsumowując: dla kobiet, które chcą kokietować mężczyzn bardzo ważna jest sylwetka. To dzięki szczupłej sylwetce kobieta może przybierać doskonałe postawy i pozy. Uwieńczeniem sukcesu zaś są piękne ubrana i buty, które dodają pożądanych walorów estetycznych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

www.komunikacjaniewerbalna.com.pl

- tu znajdziecie inne informacje z tego zakresu. W planach chciałbym pisać dwu drogowo, i na link i na komunikacjaniewerbalna.com.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.