Facebook Google+ Twitter

Jak w 2 minuty ośmieszyć ideologie Gender ?

Konrad Berkowicz niemal w dwie minuty obalił wszystkie mity związane z "Utopią" Gender.

 / Fot. NieznanyKonrad Berkowicz niemal w dwie minuty obalił wszystkie mity związane z ideologią Gender czytając ,w studiu TVP Kraków, dokument tajemniczo zatytułowany „Apel przeciwko królikofobii”.

Cały apel:
Szanowni Państwo,
Jesteśmy królikami. Niestety królikami urodzonymi w ciałach ludzi. Zawsze czuliśmy się królikami, niestety, w zacofanych tradycją rodzinach oraz zaściankowych przedszkolach narzucano nam od dzieciństwa tożsamość ludzi. Kazano nam się ubierać jak ludzie i bawić jak ludzie. To kultura narzuciła nam to, że mamy być ludźmi mimo, że w głębi duszy zawsze chcieliśmy skubać trawę na łące. A to przecież nie ciało, nie biologia określa, kim jesteśmy.
Co więcej, teraz, jako dorośli ludzie... przepraszam, dorosłe króliki, dzięki odwadze waćpanny Anny Grodzkiej, postanowiliśmy się temu sprzeciwić. Przywdzialiśmy dumnie królicze uszy i zamiast chodzić po ulicach - kicamy... Niestety, znane z nietolerancji polskie społeczeństwo ma nas za wariatów i zwraca się do nas pogardliwym określeniem - nazywając nas... ludźmi. Codziennie czujemy oddech ich agresji na naszych plecach... przepraszam, grzbietach. Domagamy się tolerancji i szacunku.
Domagamy się również, by w zacofanych genderowych przedszkolach, gdzie narzuca się dzieciom, że mogą wybrać tylko płeć, a gatunku zwierzęcia, już nie - by zagościła wreszcie prawdziwa tolerancja i różnorodność a nie jej genderowa karykatura.

Na koniec upominamy się również o wszystkich Napoleonów w domach wariatów. Mają prawo czuć się Napoleonami, więc powinni również zasiadać w sejmie. Pytanie tylko, jak długo wytrzymaliby z tymi wariatami, którzy już tam są.

Z poważaniem,

Fundacja Na Rzecz Transkrólicyzmu
Kampania Przeciw Królikofobii

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ośmieszyć można wszystko, nawet człowieka, który ma dziwne nazwisko, tylko co z tego ma niby wyniknąć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rewelacja. Wszystko w temacie "gender" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rewelacja. Wszystko w temacie "gender" :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.