Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29905 miejsce

Jak w "Fabryce Gwiazd" poradzi sobie Mateusz Krautwurst, praktykant Wiadomości24.pl?

Mateusz Krautwurst radzi sobie w programie Fabryka Gwiazd całkiem nieźle. Mimo że w tym tygodniu zagrożony jest odejściem, to pokonał już pięcioro innych uczestników. Mało kto zapewne wie, że wcześniej, był praktykantem Wiadomości24.pl.

Mateusz Krautwurst, profil. / Fot. wiadomosci24.pl„Fabryka Gwiazd” to program znanego już w Polsce formatu promującego gwiazdy. Ma za zadanie wyłowić młode talenty i pomóc im zaistnieć na rynku (głównie muzycznym). W polsatowskim show uczestnicy przebywają ze sobą na co dzień, w jednym domu 24 godziny na dobę. Mają zajęcia ze specjalistami od wizerunku, ekspertami z dziedziny muzyki i aktorstwa, którzy przygotowują ich do cotygodniowych występów na gali programu.

Mateusz Krautwurst ma 22 lata, a już może poszczycić się mianem męża i ojca (tym drugim co prawda dopiero od dwóch miesięcy). Pochodzi z Zielonej Góry, gdzie kończy studia na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Z muzyką związany jest, można by rzec – od zawsze. Polsatowski show nie jest pierwszym, w którym bierze udział. Wcześniej próbował swoich sił w Szansie na Sukces, Idolu, Nowej Generacji i Debiutach. Poza tym jest liderem zespołu The Positive, a przez jakiś czas śpiewał także w The London Community Gospel Choir.

Jak sam mówi o udziale w programie: - Będę tym, kim jestem na co dzień – takim jak jestem na scenie, gdy prezentuję materiał autorski. Program ma pomóc pokazać szerokiej publiczności, że istnieję oraz jakim jestem człowiekiem, jaką muzykę tworzę i wykonuję. Jeśli zostanę zaakceptowany – misja będzie spełniona. Nie zamierzam tworzyć postaci na potrzeby programu – ma to krótkie kończyny.

Jak Mateusz radził sobie w Wiadomościach24.pl, gdzie odbywał praktyki? Żeby się przekonać, najlepiej samodzielnie obejrzeć jego profil i przeczytać artykuły. A jeśli ktoś jest zainteresowany tym, jak radzi sobie teraz, warto obejrzeć jego występy w programie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

link

Oto materiał z czasów pobytu Mateusza w redakcji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli można powiedzieć, że przeszedł do kolejnego stopnia "ekshibicjonizmu".
Od uzewnętrzniania się w wersji pisemnej do bycia ekshibicjonistą medialnym, czyli już nie takim w przenośni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest już po. Odbywał je rok temu, wtedy praktyki wyglądały trochę inaczej, stąd mniejsza ilość artykułów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.