Facebook Google+ Twitter

Jak w "Fabryce Gwiazd" poradzi sobie Mateusz Krautwurst, praktykant Wiadomości24.pl?

Mateusz Krautwurst radzi sobie w programie Fabryka Gwiazd całkiem nieźle. Mimo że w tym tygodniu zagrożony jest odejściem, to pokonał już pięcioro innych uczestników. Mało kto zapewne wie, że wcześniej, był praktykantem Wiadomości24.pl.

Mateusz Krautwurst, profil. / Fot. wiadomosci24.pl„Fabryka Gwiazd” to program znanego już w Polsce formatu promującego gwiazdy. Ma za zadanie wyłowić młode talenty i pomóc im zaistnieć na rynku (głównie muzycznym). W polsatowskim show uczestnicy przebywają ze sobą na co dzień, w jednym domu 24 godziny na dobę. Mają zajęcia ze specjalistami od wizerunku, ekspertami z dziedziny muzyki i aktorstwa, którzy przygotowują ich do cotygodniowych występów na gali programu.

Mateusz Krautwurst ma 22 lata, a już może poszczycić się mianem męża i ojca (tym drugim co prawda dopiero od dwóch miesięcy). Pochodzi z Zielonej Góry, gdzie kończy studia na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Z muzyką związany jest, można by rzec – od zawsze. Polsatowski show nie jest pierwszym, w którym bierze udział. Wcześniej próbował swoich sił w Szansie na Sukces, Idolu, Nowej Generacji i Debiutach. Poza tym jest liderem zespołu The Positive, a przez jakiś czas śpiewał także w The London Community Gospel Choir.

Jak sam mówi o udziale w programie: - Będę tym, kim jestem na co dzień – takim jak jestem na scenie, gdy prezentuję materiał autorski. Program ma pomóc pokazać szerokiej publiczności, że istnieję oraz jakim jestem człowiekiem, jaką muzykę tworzę i wykonuję. Jeśli zostanę zaakceptowany – misja będzie spełniona. Nie zamierzam tworzyć postaci na potrzeby programu – ma to krótkie kończyny.

Jak Mateusz radził sobie w Wiadomościach24.pl, gdzie odbywał praktyki? Żeby się przekonać, najlepiej samodzielnie obejrzeć jego profil i przeczytać artykuły. A jeśli ktoś jest zainteresowany tym, jak radzi sobie teraz, warto obejrzeć jego występy w programie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

link

Oto materiał z czasów pobytu Mateusza w redakcji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli można powiedzieć, że przeszedł do kolejnego stopnia "ekshibicjonizmu".
Od uzewnętrzniania się w wersji pisemnej do bycia ekshibicjonistą medialnym, czyli już nie takim w przenośni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest już po. Odbywał je rok temu, wtedy praktyki wyglądały trochę inaczej, stąd mniejsza ilość artykułów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.