Facebook Google+ Twitter

Jak w Poznaniu otworzono nowy sklep z elektroniką

Międzynarodową tradycją są już ogromne kolejki podczas otwarcia nowego sklepu z elektroniką. Zwyczaj ten dotarł także do Polski, czego dowodem jest start nowego Media Experta w poznańskiej galerii handlowej Malta.

W zeszłą środę 25 marca nowe centrum handlowe, umiejscowione naprzeciwko sztucznego jeziora Malta w Poznaniu, zostało najechane przez tysiące spragnionych przecen klientów. Jak zwykle, największa bitwa rozegrała się przed wejściem do dużego marketu elektronicznego.

- Jestem tutaj od rana i kolejka zupełnie się nie zmniejsza - usłyszałem od Karoliny, jednej z klientek przyglądających się walce o koszyk. - Mi udało się wejść w 20 minut. Obyło się bez siniaków.

Brzmi zabawnie, ale podczas podobnego "święta" rok temu (otwarcie Saturna w CH Pestka w Poznaniu) kilka osób prawie zostało stratowanych. W roku 2009 i nowej galerii na szczęście obyło się bez ofiar.

Nie oznacza to jednak, że nie było ciekawie. Zdjęcia dołączone do tego wpisu były robione przed godziną 15. Malta (i Media Expert) została otwarta o 10. Tłumy nadciągały z Poznania i okolic cały dzień. Podobnie było zresztą do końca tygodnia. Spacerując po Poznaniu miało się wrażenie, że na jednego mieszkańca przypada po kilka toreb z hasłem reklamowym I love Malta.

Malta to największe centrum handlowe w zachodniej Polsce. Znajdziemy w nim 170 sklepów i restauracji, Multikino, kub fitness NIKU i kilkupoziomowy, darmowy parking na 1800 samochodów. Do galerii można dojść też na pieszo znad jeziora. Pomocna jest w tym 160-metrowa kładka nad ulicą abp-a Antoniego Baraniaka. Została ona podzielona na część pieszą i rowerową.

Więcej podobnych wpisów przeczytacie na blogu hdtvmania.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 30.03.2009 17:37

"Jak w poznaniu otworzono nowy sklep z elektroniką" - brawo dla redakcji i moderatorów !
chyba :

"Jak w Poznaniu otworzono nowy sklep z elektroniką"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.