Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18205 miejsce

Jak wygrać z kobietą? Pieść jej ciało

Poznaj kobiecą mapę ciała, by umieć wyznaczyć na jej ciele gorące punkty, by umiejętnie z tego korzystać, by poprzez pieszczoty doprowadzić ją do nieziemskiej przyjemności.

Plecy / Fot. http://www.flickr.comNie będę ukrywał, że mój tekst powstał niejako w odpowiedzi na artykuł mojej warszawskiej koleżanki Sławy Kornackiej pt. "Jak wygrać z mężczyzną? Pieść jego ciało".

Sława nawiązała do tytułu książki Johna Graya pt. "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" i opisała jak zajmować się ciałem mężczyzny. Oto moja porada dla pań i szybkie zerknięcie na mapę ciała mężczyzny.

Każdy centymetr naszego ciała pokryty jest milionami zakończeń nerwowych. Dotykanie niektórych z nich wywołuje dreszcz pożądania.

Warto nauczyć się intymnej mapy ciała partnerki, by umieć wyznaczyć na jej ciele gorące punkty, umiejętnie z tego korzystać, aby poprzez pieszczoty doprowadzić kochankę do ekstatycznej przyjemności. Spróbuję zlokalizować strategiczne punkty i podpowiem, jak je stymulować. Przejdźmy do mapy ciała kobiety, zatrzymując się przy każdej erogennej części ciała. Pamiętajcie jednak, że czułe miejsca są u każdego rozmieszczone inaczej, potraktujcie więc te rady jak wskazówki - stwórzcie własną mapę ukochanej.

1. Ręce i dłonie.

Kobieta / Fot. http://www.flickr.comTrzymanie ukochanej za rękę na randce czy całowanie jej dłoni to bardzo dobry pomysł. Jeśli czułe muskanie jej się spodoba, to sama odsłoni przed Wami wewnętrzną część dłoni i ramion. Nie pomijajcie wewnętrznej strony nadgarstków. To na nich zlokalizowane są punkty odpowiadające za kobiecą energię seksualną, które można łatwo pobudzić delikatnymi pocałunkami i głaskaniem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

I trzeba uważać na rozkopy :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mapa, mapą ale od czasu do czasu trzeba skorzystać z objazdów, aby uniknąć rutyny. Mężczyzna będzie wiedział, w jaki sposób dotrzeć do mety, by zadowolić partnerkę, gorzej z chłopami (nie mylić z mężczyznami i rolnikami), dla nich liczy się meta, nie zadowolenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj tak; koleżanki się pobudziły :) Dobrze Wojciechu, że uważałeś na wpisanie wieku :) Andrzeju - dzięki. Ciekawe czy Hanna Bakuła przeczyta ten artykuł ... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Delikatnie opisana podróż po zakamarkach i tajemnicach kobiecego ciała, podoba mi się ; )) + 5

Pani Hanna Bakuła z artykułem "Penis i vagina" pl. Playboy luty 2010 chyba także będzie zadowolona...co do polskiego erotycznego języka ; ))

Pozdrawiam..."bądź Casanovą"! bo każda Kobieta jest inna ; ))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat seksu zawsze potrafi pobudzić nasze koleżanki :-)) Instrukcje pisane na pewno będą przydatne nastolatkom w wieku tuż tuz przed tym pierwszym razem.Świadomie nie wpisuję wieku, bo on szybko się obniża.
Do dzisiaj pamiętam, jak mój 15-letni rówieśnik, kolega opowiadał mi z przejęciem, "że tam wieczorem na ławkach w pobliskim skwerku to X i Z sie całowali, a przecież od tego tez można zajść w ciążę"..he..he świat się zmienia, ale mlodzieńcza naiwność pozostaje,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stąd moje zdanie prowokujące mężczyzn do użycia tej magii: "Pamiętajcie jednak, że czułe miejsca są u każdego rozmieszczone inaczej, potraktujcie więc te rady jak wskazówki - stwórzcie własną mapę ukochanej."

Komentarz został ukrytyrozwiń

"okropnie nie lubię i n s t r u k c j i o b s ł u g i wszelakich.;)))) " To tak jak ja. Instrukcje zabijają magię...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"To meta naszej podróży" - tak bym temat ujęła. Hmmm ale ja jestem kobitą, a na dodatek okropnie nie lubię i n s t r u k c j i o b s ł u g i wszelakich.;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

O to właśnie chodzi, bo samo bara bara, do niczego dobrego nie doprowadza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.