Facebook Google+ Twitter

Jak za potrzebą, to tylko na Kruczą w Warszawie!

Konkurs na najlepszą toaletę w Polsce został rozstrzygnięty. Warszawiacy mogą być bradzo dumni, ponieważ pierwsze miejsce zdobyła właśnie warszawska toaleta miejska - przy ul. Kruczej 51.

Laureat konkursu - toaleta przy Kruczej 51 / Fot. materiały prasoweZaskakujący może być fakt, iż nagrodzona została toaleta publiczna. Tego typu miejsce kojarzy nam się z takim, które "odwiedzamy" jeśli naprawdę musimy. Tymczasem odwiedzając Kruczą 51 będziemy mile zaskoczeni.
Na przybyłych czeka czyste miejsce z dużymi lustrami, witrażowymi lampami i świeżymi kwiatami. - Toaleta przy ul. Kruczej może być wzorem dla wszystkich miejskich toalet publicznych w Polsce. Jak wynika z badań TNS OBOB, to właśnie toalety miejskie i dworcowe najbardziej odbiegają od ogólnie przyjętych standardów czystości i wyposażenia. Dlatego cieszę się, że mogliśmy pokazać i nagrodzić miejsce zaprzeczające tej smutnej prawidłowości - komentował wyniki konkursu Andrzej Smółko z CWS-boco, firmy organizującej konkurs.

Drugie miejsce przypadło w udziale toalecie w restauracji Hana Sushi w łódzkim Grand Hotelu. Jurorów w tym przypadku urzekł niebanalny wystrój oraz ciekawe efekty świetlne i dźwiękowe, jakie zastosowano w pomieszczeniu.

Konkurs na najlepszą toaletę w Polsce, jest częścią kampanii Toalety2012. W ramach konkursu TNS OBOB, na zlecenie organizatora kampanii, przeprowadził badanie "Mystery Toilet", podczas którego ankieterzy odwiedzili w sumie 260 toalet w całym kraju. Na podstawie zebranych danych powstał raport na temat stanu polskich toalet, który można obejrzeć na stronie internetowej.

Przeczytaj także: Babcie klozetowe straszą w publicznych toaletach

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Najbardziej denerwujące w toaletach miejskich jest a) ich brak i b) często są tak zrobione, że można przez ramię zaglądać sąsiadowi do kabiny czyli mało prywatności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Lampka Prawnika" z WC na Kruczej pasuje jak kwestia z filmów Pasikowskiego w ustach Rudolfa Valentino.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.