Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26524 miejsce

Jak zadowolić klienta?

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-02-10 08:25

Piękne kobiety i do tego skąpo odziane zapraszają klientów do środka. Z czym Wam się kojarzy taki obrazek? To pewnie jest ...

Wszystko dla klienta

Nadal często słyszy się narzekania klientów. Wychodzą z lokalu, instytucji, sklepu - jacyś tacy zdenerwowani i mruczą pod nosem (często i głośno) różne epitety. Zarzekają się przy tym, że ich noga więcej tam nie postanie. Niektórzy, to jeszcze skargą grożą! Niewdzięcznicy.

Ale to nie są ci klienci, którzy zostali zaproszeni do lokalu przez kobiety w bikini i z ostrym narzędziem w ręce. Bowiem wchodzą i wychodzą z uśmiechem na ustach. Hmm... Ciekawe skąd taka różnorodność zachowań.

Kiedy spojrzymy co tam robili, to nie powinniśmy się dziwić panom, że wyszli zrelaksowani i zadowoleni. Bo tak samopoczucie poprawiają kobiety w bikini i... nożyczkami w ręce, w jednym z zakładów fryzjerskich w Jastrzębiu Zdroju.

Chętnych nie brakuje. Przychodzą tu nawet łysi aby... zmienić fryzurę albo chociaż głowę umyć. Niektórzy siedzieliby tu i cały dzień, ale mają wzgląd na innych. A kolejka tworzy się bardzo szybko.

Panie pracują z pełnym zaangażowaniem starając się zadowolić klientów i zaspokajają ich gusta odnośnie fryzury. Cały czas uśmiechają się do klientów. Panowie odpowiadają tym samym. A ich wzrok krąży za paniami z nożycami, a w zasadzie po nich. Jakoś też niespokojnie siedzą, kręcą się na tych fotelach, wzrok i głowa im ucieka na boki. Nie boją się, że cięcie nierówno wyjdzie albo, że nożycami lub brzytwą zostaną skaleczeni.

Popatrzmy jak to wygląda.

Screen / Fot. http://www.tvs.pl/informacje/21220/

Jak widać i klient może być zadowolony. I tak niewiele potrzeba do szczęścia :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (40):

Sortuj komentarze:

Nastepny krok, to mały pokoik na zapleczu z dodatkowymi usługami.Pieniądz to pieniądz.

PS. Nie potępiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z gazety regionalnej nt tego salonu "Najpierw był pomysł na dziewczyny topless", ale ostatecznie z tego pomysłu zrezygnowano..."Dziewczyny rozbierają się nie dla wszystkich. Zwykłe strzyżenie w jastrzębskim salonie kosztuje 15 zł. Jeżeli chcemy, żeby obcinała nas fryzjerka w bikini, musimy dołożyć 35 zł.. Dla miłośników kobiecego ciała jest osobny pokój zasłonięty kotarą. Tam przebywa kilka dziewczyn, które świadczą usługi fryzjerskie w miłej atmosferze."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, tak sobie myślę, że chyba rzadko albo wogóle klienci sprawdzają czy fryzjerzy wymieniają żyletki ( w sumie to nie wiem, bo ja nie mężczyzna i się nie golę) Ale nigdy nie widziałam, aby nożyczki tkwiły w jakimś roztworze dezynfekującym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie wydaje się to chore. Do fryzjerek nie chodzę. Jedna jak mnie zaraziła, to trzy lata leczenia i nie mogli mnie lekarze wyleczyć. Dopiero sam sporządziłem lekarstwo z kitu pszczelego, orzecha włoskiego i babki lancetowatej. Jeżeli golicie się u fryzjera, lub robicie cokolwiek innego, sprawdzajcie czy wymienia żyletki. Inne narzędzia jak nożyczki powinny być cały czas w roztworze dezynfekującym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodatkowych usług typu "masażu" itp nie oferują. Niektórzy panowie są zawiedzeni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fryzjerki, myjnie, kelnerki - z całym szacunkiem dla ciezko pracujących pań, są to pomysły rodem z burdelu. Jak patrzy później na młoda nauczycielkę chłopak, który sie tam strzyże?
Co jeszcze, dla reklamy, są w stanie oferować właściciele zakładów usługowych? Cos ekstra na zapleczu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawi mnie jakość usług w tym zakładzie.
Zbliża się kampania wyborcza. Może zainteresować tematem nasze elity? Ciekawe jak by to wpłynęło na ich rankingi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ryszardzie, trzeba się rozejrzeć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widziałam ten materiał bezpośrednio w TV i wzroku nie mogłam oderwać czego to tez ludzie nie wymyślą żeby klienta przyciągnąć;):) Właściciel ma pomysłowość....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kobiety jednak inaczej myślą niż mężczyźni. Brzytwa to specyficzne narzędzie z którym fryzjerki także dobrze sobie radzą. Naśladownictwo w pozytywnym znaczeniu jest wskazane. Ciekawe kiedy powstanie tego typu zakład w moim regionie? A może już jest, tylko o tym nie wiem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.