Facebook Google+ Twitter

Jak zainteresować kobietę piłką nożną?

Wszyscy doskonale wiemy, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Niestety smutna prawda jest taka, że dla większości kobiet spalony może być najwyżej obiad, który podają wam z cornera, żeby nie zasłaniać TV.

Czym jest dla mnie piłka nożna? Wszyscy doskonale wiemy, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie. Do tego na boisku uwija się jak w ukropie (liga hiszpańska i angielska), lub jak w kisielu (liga polska) 22 mniej (liga polska) lub bardziej (liga hiszpańska i angielska) wysportowanych facetów. Czasami, ważniejszy nawet od piłkarzy, jest sędzia. W polskiej piłce, arbiter podatny na sugestie, jeszcze całkiem niedawno, był normą.

Poza wymienionymi elementami, piłka nożna to również:

-trenerzy (dobrych w Polsce wszyscy znają, ale nikt nie widział);
-działacze (dobrych w Polsce zna niewielu i nikt nie widział);
-kibice ("Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!");
-kibole (kochamy swój klub i pomagamy mu wygrać w konkursie na najwyższą karę sezonu);
-stadiony (w Polsce wciąż wspominamy bajkę: "To nie wszystko mieć boisko");
-reprezentacja (bez komentarza);
-kluby piłkarskie (bywa różnie).
Informacje wstępne za nami, więc przejdę do rzeczy.

Droga płci przeciwna!

Sprawa pierwsza i najważniejsza. Kobiety, które wiedzą co to jest spalony można policzyć na palcach jednej ręki. Nie łudźcie się, że wasza ukochana do nich należy! Dla większości kobiet spalony może być obiad, który podają wam z cornera, żeby nie zasłaniać TV. I tak nie zauważacie wtedy, co jecie. Pokochać mecze można zaś za to, że pozwalają opróżnić lodówkę z resztek.

Po drugie, jeśli chcecie zainteresować swoją kobietę piłką nożną, pod żadnym pozorem nie zaczynajcie od ligi polskiej!
Proponuję na początek ligę hiszpańską, a zwłaszcza jakiś mecz Barcelony - Pep Guardiola w skrojonym na miarę garniturze, potrafi zaspokoić wizualnie największą estetkę. Pozostając w tej samej lidze, możecie zwrócić uwagę swojej ładniejszej połowy na Cristiano Ronaldo, jeśli lubi chłopców nadużywających żelu, lub na Bojana, który podobno jest całkiem niezłym modelem. Z ligą włoską bywa różnie.. ale Sir David Robert Joseph Beckham, ostatnio grający w Milanie, chyba na pewno jest hetero... Dość dobra na start jest też liga angielska - wiadomo, dżentelmeni.

Cała tajemnica polega na odpowiednim zaprezentowaniu walorów waszego ulubionego klubu. Zamiast skupiać się na zdobytych trofeach, statystykach i transferach, wygrzebcie parę plotek z życia prywatnego piłkarzy.

Istnieje obawa, że po kontakcie z ligami zagranicznymi i wysoko ustawionej poprzeczce, wasza pani nie będzie chciała oglądać ligi polskiej. Cóż, zadajcie sobie pytanie - wolicie M jak mecz w lidze zagranicznej, czy M jak Miłość?

I uwaga końcowa: Powinni grać w czarnych strojach, nie trzeba by było prać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Świetny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To trudny czas, ale wyrażam uznanie za świetne rozeznanie. Real- Barca 0-2. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że na Barcelonę! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziś w nocy nie spałem, bo oglądałem powtórkę meczu Messi- Arsenal. Piłkę jak każdy sport można pokochać, nawet nie znając przepisów o spalonym. Pod warunkiem , że podobnie jak Sztuka dostarcza nam emocji. Ile ja nocy nie przespałem żeby obejrzeć w akcji Michaela Jordana, Pippena, Rodmana czyli Chicago Bulls ich radość gry udzielała mi się w życiu. Serdecznie pozdrawiam. Ja stawiam na Barce a pani w Gran Derbi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dwa lata na studiach dorabiałam na zakładach :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja należę do takiej rodzącej się wśród kobiet kategorii dziwolągów, która nie tylko ogląda piłkę, ale też obstawia wyniki w zakładach bukmacherskich i ma z tego wielka frajde:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Równie zasadne jet pytanie, jak mnie zaintersować piłką nożną. Należę do kategorii wymierajacyh dziwolągów, ktorych ona nic a nic nie interesuje. Gdyby dzis były Mistrzostwa Świata, w Polsce, i gdyby o złoto grała druzyna polska, z pewnościa bym nie oglądał. Wiem, że po tym wyznaniu mam przechlapane, ale prawda milsza mi ponad wszystko...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A Hertha nadal nie może się podnieść z kolan, ehh... :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, jakieś 3 lata temu. Wybieram się na pierwszy mecz na nowym stadionie w Gdańsku. Dopóki zakazy stadionowe nie będą respektowane, ciężko liczyć na jakąś zmianę.


"Właśnie zakończył sie mecz Menczesteru z Bayern. od razu jakoś cicho się zrobiło, pomimo ożywienia...;))"


Wynik tego meczu lepiej pozostawić bez komentarza...


"Nic nie jest w stanie zastąpić najlepszego meczu, z najprzystojniejszym trenerem widzianego tylko w TV!" :P Dobrze powiedziane.


Lecimy do Madrytu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie zakończył sie mecz Menczesteru z Bayern. od razu jakoś cicho się zrobiło, pomimo ożywienia...;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.