Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13817 miejsce

Jak zainteresować sobą mężczyznę?

Istnieje dziwne przekonanie, że w pewnym wieku nie wypada już mówić o kwestiach związanych z uczuciami. Kto miał wziąć ślub, wziął go, kto miał wejść w stały związek, już dawno cieszy się z jego zalet, a kto jest sam – ten sam ma problem...

Odnosząc się do powyższego: Wcale nie! Moim skromnym zdaniem wychodząc z założenia, że jesteśmy za starzy na pewne tematy, sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Osiemdziesięcioletni mężczyźni zakochują się i żenią się, dlaczego więc my mamy odbierać sobie szansę tylko dlatego, że studenckie imprezy do białego rana kilka lat temu ustąpiły miejsca grilla u znajomych. Jeśli więc w naszym otoczeniu znajduje się kobieta/mężczyzna, który wzbudza nasze zainteresowanie, nigdy nie jest za późno, aby zainteresować go sobą. Jak? Nie ma takiej metody, która sprawdzałaby się bez względu na okoliczności, istnieje jednak kilka sposobów stosowanych z powodzeniem tak przez gimnazjalistki na szkolnym boisku, jak i przez starsze panie w sanatorium.
Uśmiech to podstawa
Trudno liczyć na sukces, gdy cały czas zachowujemy ponury wyraz twarzy i mniej lub bardziej świadomie sugerujemy, że lepiej się do nas nie zbliżać. Oczywiście, nie namawiam tu do głupich uśmiechów bez względu na okoliczności, warto jednak rozpocząć już choćby od pogodnej miny podczas mówienia „cześć” lub „dzień dobry”. Osoby, które się uśmiechają sprawiają wrażenie miłych i przyjaźnie nastawionych, a więc wcale nie oszukujemy w żaden sposób osoby, którą się interesujemy.

Minimum uwagi
Opowiadanie o sobie i swoich problemach nie zawsze jest sposobem na wzbudzenie zainteresowania. Znacznie większe szanse na powodzenie mamy wtedy, gdy zainteresujemy się tą konkretną osobą! Warto więc zwracać uwagę na to, co mówi i przyswajać sobie pewne informacje. Niech będzie przyjemnie zaskoczony, że pamiętamy, kiedy ma urodziny, jaki samochód mu się podoba i jak ma na imię jego młodsza siostra.

Zadawanie pytań
Jeśli słuchanie nam nie wystarcza, możemy próbować metody, która bazuje na zadawaniu pytań. Kobiety lubią czuć się potrzebne, raz na jakiś czas można więc dać im do zrozumienia, jak cenna jest ich pomoc. Oczywiście, nie należy z tym przesadzać, jeśli bowiem zapomnimy o umiarze w pewnym momencie okaże się, że jesteśmy traktowani jak natrętne muchy, a nie jak kandydaci do związku..

„Przypadkowy” dotyk
Wiele kobiet podkreśla, że reakcja drugiej strony na „przypadkowy” dotyk może powiedzieć nam wiele o tym, czy nasze wcześniejsze wysiłki przyniosły już efekt. Co ważne, nie musimy się o nie spektakularnie ocierać. Jesteśmy przecież znani z kreatywności i sprytu, na pewno stworzymy więc sytuację, która będzie przynajmniej stwarzała pozory naturalnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mało odkrywcze, ale dobrze się czytało:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.