Facebook Google+ Twitter

Jak zaplanować podróż?

Era komputera zdominowała niemal każdą dziedzinę życia. Korzystając z udogodnień techniki można dziś zrobić zakupy, umówić się na randkę i… zaplanować podróż. Jak poradzić sobie z przygotowaniami?

Dla niezdecydowanych, którzy nie podjęli decyzji, gdzie spędzą urlop, z pomocą przychodzą serwisy turystyczne. Warto odwiedzić wiodące portale, takie jak: www.podroze.onet.pl, czy turystyka.wp.pl, na których znajdziemy garść informacji na temat regionu, po którym chcemy podróżować, a także ciekawostki historyczne i kulturowe. Ci, którzy cenią sobie rodzimą turystykę, z pewnością docenią portal www.polska.travel.pl, który zawiera porady i podpowiada, jakie miejsca warto zobaczyć. Jeśli natomiast cel podróży został już określony, nie zaszkodzi wejść na stronę promującą miejscowość i sprawdzić, jakich atrakcji możemy oczekiwać.

W grupie siła


Dużym uznaniem cieszą się wskazówki i rady internautów. I nic w tym dziwnego, skoro odwiedzając fora turystyczne można szybko znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Turyści, dzieląc się swoim doświadczeniem, podpowiedzą, na co zwrócić uwagę, organizując wycieczkę w konkretne miejsce. Szeroki zakres tematyczny znajdziemy na forum gazeta.pl, a także na globtroter.pl. Podróżnicy podpowiadają między innymi, jakie dokumenty są wymagane w danym kraju, od jakich chorób warto się zaszczepić, czego należy przestrzegać. Rekomendują biura podróży, a także polecają lub odradzają hotele.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za zwrócenie uwagi na źle umieszczone odnośniki. Poprawiłam i już powinno wszystko działać jak należy ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natomiast strony autokarowebilety.net nie ma w ogóle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety, wszystkie linki nie działają, przekierowują na stronę główną W24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.