Facebook Google+ Twitter

Jak zarobić 600 dolarów na sekundę? To wie najbogatsza kobieta

Każdy chce dobrze zarabiać i być bogatym. Ale niewielu wie, jak to zrobić. Ktoś radzi: "Jeśli chcesz być bogaty, ucz się nie tylko zarabiać, ale i gospodarować". Pewna Australijka miała trochę milionów i znalazła sposób na ich przemianę w miliardy.

Bob Hope zauważył kiedyś, że łatwo zostać milionerem - pod warunkiem, że było się miliarderem. Ponieważ kobieta przewrotną jest, niejaka Gina Rinehart, kilkadziesiąt mln dolarów w stosunkowo krótkim czasie przemieniła w blisko 30 mld dolarów! I nie był to cud przemienienia, ani pieniężny szwindel. Po prostu, kobieta potrafi.

Przed dwudziestu laty, kiedy Gina wzbogaciła się przypadkiem, ratując zadłużone przedsiębiorstwo ojca, jej majątek szacowano na 75 mln dolarów australijskich. Teraz Gina Rinehart, według dokładnych wyliczeń speców od wielkich rachunków i magazynu "Business Review Weekly", otrzymała miano najbogatszej kobiety na świecie.

Jak podaje platine.pl, bogata szczęściara z Australii wyprzedziła w rankingu "Forbesa" Amerykankę Christy Walton, wdowę po najbogatszym założycielu sieci supermarketów, Wal-Mart. Wcześniej Christy Walton przez siedem lat z rzędu dzierżyła zaszczytny tytuł najbogatszej kobiety w świecie.

Gina Rinehart weszła na listę najbogatszych Australijczyków w 1992 roku. Wtedy z dnia na dzień odziedziczyła, po nagłej śmierci swojego ojca, Langa Hancocka, majątek liczony na 75 mln dolarów australijskich. W krótkim czasie wyprowadziła zadłużoną firmę kopalnianą ojca Hancock Group na prostą i dzięki wzrostowi cen surowców, a także udanym kontraktom na węgiel i rudę żelaza – zdołała potroić swoją fortunę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.