Facebook Google+ Twitter

Jak zarobić 600 dolarów w sekundę? To wie najbogatsza kobieta świata

Każdy chce dobrze zarabiać i być bogatym. Ale niewielu wie, jak to zrobić. Ktoś radzi: "Jeśli chcesz być bogaty, ucz się nie tylko zarabiać, ale i gospodarować". Pewna Australijka miała trochę mln i znalazła sposób na ich przemianę w miliardy.

Bob Hope zauważył kiedyś, że łatwo zostać milionerem - pod warunkiem, że było się miliarderem. Ponieważ kobieta przewrotną jest, niejaka Gina Rinehart, kilkadziesiąt mln dolarów w stosunkowo krótkim czasie przemieniła w blisko 30 mld dolarów! I nie był to żaden cud przemienienia, ani pieniężny szwindel. Po prostu, kobieta potrafi.

Przed dwudziestu laty, kiedy Gina wzbogaciła się przypadkiem, ratując zadłużone przedsiębiorstwo ojca - jej majątek szacowano na 29,17 mld dolarów australijskich, co w przeliczeniu na złotówki dawało około 100 miliardów złotych. Teraz Gina Rinehart, według dokładnych wyliczeń speców od wielkich rachunków i magazynu "Business Review Weekly", otrzymała miano najbogatszej kobiety na świecie.

Jak podaje platine.pl, bogata szczęściara z Australii wyprzedziła w rankingu "Forbesa" Amerykankę Christy Walton, wdowę po najbogatszym założycielu sieci supermarketów, Wal-Mart. Wcześniej Christy Walton przez siedem lat z rzędu dzierżyła zaszczytny tytuł najbogatszej kobiety w świecie.

Gina Rinehart weszła na listę najbogatszych Australijczyków w 1992 roku. Wtedy z dnia na dzień odziedziczyła, po nagłej śmierci swojego ojca, Langa Hancocka - majątek liczony na 75 mln dolarów australijskich. W krótkim czasie wyprowadziła zadłużoną firmę kopalnianą ojca - Hancock Group, na prostą i dzięki wzrostowi cen surowców, a także udanym kontraktom na węgiel i rudę żelaza – zdołała potroić swoją fortunę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.