Facebook Google+ Twitter

Jak zaufać Davidowi Duchovny'emu?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-29 09:14

Romantyczna komedia o rozterkach i kłopotach życiowych dwóch par mieszkających na nowojorskim Manhattanie, które nie zauważają, że wikłając się w skomplikowane romanse mogą stracić to co najważniejsze – miłość partnera.

Film z całą plejadą gwiazd kina amerykańskiego - David Duchovny, Julianne Moore, Maggie Gyllenhaal, Eva Mendes i Ellen Barkin.

Plakat promujący film / Fot. EpelpolAktorka Rececca i jej mąż Tom po latach małżeństwa przeżywają kryzys. Ona jest bardzo zapracowana, gdyż wciąż podejmuje się gry w nowych produkcjach, on opiekuje się domem i dziećmi, i czuje się zaniedbywany przez żonę. W tym samym czasie brat Rebeki – Toby ma podobne problemy w swoim długoletnim związku. Jego partnerka Elaine pragnie stabilizacji i dziecka, jednak Toby nie podziela tych marzeń. Kiedy poznaje Faith, jest nią tak zafascynowany, że zapomina o kłopotach i Elaine.

Krytyk prestiżowego Variety podkreślał znakomite zdjęcia w wykonaniu Tima Orr’a ("George Washington," "Raising Victor Vargas") oraz doskonałe kostiumy zrealizowane przez Michaela Clancy’ego.

Wiadomości24.pl są patronem wydania DVD filmu. Dystrybutorem wydania DVD jest Epelpol Entertainment.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.