Facebook Google+ Twitter

Jak zdobyć bezpłatne bilety na koncert Eltona Johna w Polsce?

Jeszcze tylko dwa tygodnie dzielą nas od przyjazdu Eltona Johna do Warszawy na jedyny koncert w naszym kraju. Nie masz jeszcze biletów? My pokażemy ci, jak wygrać w konkursach wejściówki na to wielkie wydarzenie!

Znalezienie konkursu w wujku google nie jest specjalnie trudną sztuką. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło "konkurs Elton John Warszawa", a już na pierwszej stronie pojawią się odnośniki do poszczególnych witryn. Ja wybrałem trzy serwisy internetowe, które moim zdaniem oferują najlepsze i zarazem najciekawsze szanse zdobycia darmowych wejściówek.

Pierwsza propozycja konkursu jest skierowana do osób, które są wielkimi miłośnikami pisania wiadomości tekstowych przez telefony komórkowe.

W dniach od 17 do 23 maja wystarczy wysłać sms o treści "KONCERT" na numer 7271 (koszt 2,44zł z VAT) i jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie, wysłane w wiadomości zwrotnej. Cztery osoby, z najlepszymi czasami oraz poprawnymi odpowiedziami, zostaną nagrodzone biletami na niepowtarzalny koncert Eltona Johna na stadionie Polonii w Warszawie. Organizatorem jest strona styl.pl

Kolejną szansą na wygranie wejściówek może okazać się konkurs ogłoszony przez serwis internetowy irj.pl. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy zalogować się i odpowiedzieć na dwa bardzo proste pytania. Konkurs również trwa do 22 maja, dlatego jest jeszcze trochę czasu, żeby w spokoju wypełnić wniosek.

Trzecią propozycją na wygranie wejściówek jest konkurs organizowany przez stronę muzoteka.pl. Wystarczy zalogować się w serwisie i odpowiedzieć na cztery bardzo łatwe pytania m.in jaki jest twój ulubiony utwór. Następnie należy wysyłać maila z tytułem "Konkurs - Elton John" na adres: redakcja@muzoteka.pl i czekać na odpowiedź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.